Neler Yeni

PS3 için Gamepad Önerisi

The King of Comedy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar bi tane ps3 aldım-eski farkındayım- aldığım dualshock kol dandik çıktı gecikme oluyor tuş basmıyor vs, bende orijinal 9.nesil Xbox gamepad var bu ps3 e olur mu hiç denemedim olmaz ise düzgün Gamepad Önerisi istiyorum,mesela Dualsense alsam uyumlu olur mu?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,493
İsim
MehmedVII
Arkadaşlar bi tane ps3 aldım-eski farkındayım- aldığım dualshock kol dandik çıktı gecikme oluyor tuş basmıyor vs, bende orijinal 9.nesil Xbox gamepad var bu ps3 e olur mu hiç denemedim olmaz ise düzgün Gamepad Önerisi istiyorum,mesela Dualsense alsam uyumlu olur mu?
Kalite ve ölü bölge umurunda pek değilse Snopy Rampage sg-r218 uyumludur ama %20-30 oranında ölü bölgesi var. Ele oturması kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kol eğer Mortal Kombat falan oynayacaksan 2.kol olarak iş görür

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,734
İsim
Gtx 1090Tİ
Olmaz hepsiburadadan iyi yorumlu ps3 kolu bak

The King of Comedy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kalite ve ölü bölge umurunda pek değilse Snopy Rampage sg-r218 uyumludur ama %20-30 oranında ölü bölgesi var. Ele oturması kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kol eğer Mortal Kombat falan oynayacaksan 2.kol olarak iş görür
Pes oynuyorum (oynamaya çalışıyorum) 13-20, daha da artabilir bütçe belirtmedim benim hatam

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,853
Üyeler
154,135
Son üye
schmeblak
Top Bottom