Neler Yeni

PS4 + Laptop mu? Masaüstü Sistem mi?

Sizce hangisi?

• Oy kullanan toplam üye
    22

AdnanYVS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adnan Serhad Yavaş
Selamlar, son zamanlarda bilgisayardan aşırı sıkıldığımı sadece gündelik işlerim ve ödevlerim için açtığımı fark ettim. Beni cezbeden oyunların konsolda olduğunu görüyorum (Spider-man, Last Of Us, UFC vb.) Aşağıda ki özelliklerde ki bilgisayar kasamı satıp gündelik işlerimi görebileceğim bir laptop ve ps4 slim almayı düşünüyorum. Hem bu konuda ki fikirleriniz hem de sistemime bir fiyat biçmenizi rica edeceğim çünkü bu özelliklere ne fiyat biçeceğimi hiç bilmiyorum.

* AMD Ryzen5 3400G 3.7GHZ
* Asus Phoneix 1650 4GB Ekran Kartı
* 16 GB Neo Forza 3000 mhz ram
* 240 gb WD Green M.2 ssd
* 1 TB Samsung Harddisk
* Frisby FC-9235G 650W kasa

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sistem en az 8000 bu kurlarda bence fiyatlandırma konusunda pek iyi değilim bu konuda başkası sana daha çok yarımcı olabilir.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,677
İsim
Oğuz Oğuz
Selamlar, son zamanlarda bilgisayardan aşırı sıkıldığımı sadece gündelik işlerim ve ödevlerim için açtığımı fark ettim. Beni cezbeden oyunların konsolda olduğunu görüyorum (Spider-man, Last Of Us, UFC vb.) Aşağıda ki özelliklerde ki bilgisayar kasamı satıp gündelik işlerimi görebileceğim bir laptop ve ps4 slim almayı düşünüyorum. Hem bu konuda ki fikirleriniz hem de sistemime bir fiyat biçmenizi rica edeceğim çünkü bu özelliklere ne fiyat biçeceğimi hiç bilmiyorum.

* 1 TB Samsung Harddisk
ps4 alın oynayın sonra satıp masaüstü alın.

Juiclair0

80+ Silver

Juiclair0

80+ Silver

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,677
İsim
Oğuz Oğuz
tamam dostum sen pcni sat ps al sonra onu sat geri pc al atraksiyona girmek güzel olur :D
Yaptım zaten sana yapmadığımı kim söyledi.
Laptopumu satıp xbox series s ve apple watch 6 aldım sonra ikisini satıp masaüstü aldım.
Denemekten zarar gelmez.

AdnanYVS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adnan Serhad Yavaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun vade de ps5'ten dolayı ps4'ün fiyat kaybedeceğini düşünüyorum fakat ps özel oyunlar ilgimi çekiyor.

AdnanYVS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adnan Serhad Yavaş
Hocam, ps4 pro bence alınabilir bir cihaz, PS5 almak için şu an geçerli sebep göremiyorum. Tek pozitif yanı sanırım yeni nesil olması.

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Çelik
Oyun odaklı olacaksa konsol daha iyi.

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Burak Taha Koca

* 1 TB Samsung Harddisk
slim yerine pro tercih edin hocam oyunlarda daha yüksek fps alırsınız en azından.
laptop + ps alın sonra satıp masaüstü alabilirsiniz,bu gidişatta aynı sistemi kuramayabilirsiniz ama risk olur yani.

AdnanYVS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adnan Serhad Yavaş
Oyun odaklı olacaksa konsol daha iyi.
Evet oyun odaklı ps4 pro daha iyi gibi geldi.
slim yerine pro tercih edin hocam oyunlarda daha yüksek fps alırsınız en azından.
laptop + ps alın sonra satıp masaüstü alabilirsiniz,bu gidişatta aynı sistemi kuramayabilirsiniz ama risk olur yani.
Pro tercih edeceğim hocam ikinci el temiz bir tane işimi görür. Agalarla oynadığımzı oyunları da zaten laptop kaldırır.

Top Bottom