Neler Yeni

Ps4 mü ? Pc mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gürkan Doğan
Instagram
@gurkan.dogan.61
Steam
Galosix4161
Twitter
dogangurkan6141
Discord
gurkan.dogan.61
merhaba,bu iki seçenek arasında çok gidip geliyorum ben hikayeli oyunlar seven biriyim bu konuda ps4 daha iyi geliyor ama malum oyun fiyatları tavan yaptı arasında kaldım.
Pc daha iyi ps den sadece oyun oynayabilirsin ama pc den herşeyi yapabilirsin

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SemiTfk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Semi Tüfekçi
merhaba,bu iki seçenek arasında çok gidip geliyorum ben hikayeli oyunlar seven biriyim bu konuda ps4 daha iyi geliyor ama malum oyun fiyatları tavan yaptı arasında kaldım.

Bende PS4Pro var şuanki fiyarları 2 3 bin civarı ve bu fiyatlara pc tolarsak rdr yada onun gibi oyunları acsada kasacak bir şey toplarsınız dolar belli

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Ps oyunları çok pahalı sürekli ona para vermek bana saçma geliyor bunun yerine pc alıp pc de oynamak daha mantıklı.

Tolgax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tolga
Eğer konsol düşünüyorsan tavsiyem xbox düşünmen oyun işi hallolur

Tansileta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Oktay Bal
Bende ps4 vardı oyun pc aldım, oyun pc aldıktan sonra ps hiç açmıyorum diyebilirim, hem oyunları daha pahalı hemde 2 kişi olmayınca sarmıyor çok,bilgisayarda uygun fiyatlı bir çok oyun bulup oynayabilirsin.

Bence bilgisayar tercih etmen senin için daha iyi olacak gibi :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Uğur
Benim Ps4'üm vardı ve sattım sistem toplayacağım. Hali hazırda bir laptopum var fakat o bile ps4 den daha iyi. Ps4 kim ne derse desin boş iş. Eğer sadece konsola özel çıkan oyunları oynamak için çıldırmıyorsan PC al.

EGEMENK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Egemen karaca
bana kalırsa pc daha mantıklı geliyor çünkü piyasısı arttı ps 4 lerin hemde oyun fiyatları daha pahalı

ONLISKAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağatay
Kesinlikle pc almanı tavsiye ederim hem ps nin yeni modeli çıkacak ve türkiye fiyatı çok yüksek olacak al pcni rahat et

PasHeLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berkay kaya
Kardeşim şimdi oynıyacağın oyuna göre değişir bu ps4 çok pahalı oldu ikinci kolu altında istediğin oyunları alıcanda sana çok rahat 4.5 5 e yakın para onun yerine pc toplat hiç bir sıkıntı yaşamadan takır takır oyun oyna arkadaşlarınla rahat zaman geçir ilerleyen zamanlardada ps4 alırsın

Mazekieen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Engin Uzuner
Instagram
Enginuzuner888
Steam
Mazekieen
Twitter
Enginuzuner888
Sen merak etme kardeşim şirketler veridiginin kat be kat fazlasını kazanıyordur bende biliyorum yasal olarak suç olduğunu ama fakirlik ne pek yaşamamışsın anladığım kadarıyla o yüzden pc almaya parası olan oyunu da alır diyebiliyorsun herkes gidip 400 liraya oyun alamaz o 400 liraya gider 8 gb güzelinden ram alır daha çok faydasını görür
Fakirlik yaşadım emin ol üniversitede cebimdeki son 10-15 tl ile 1 ay idare etmişliğim var hiç yemek yemeden uyumuşluğum kirayı ödeyemediğim için ev sahibi kira istemeye gelmesin diye sokakta uyumuşluğum var.Herkes senin dediğin gibi kat kat fazla kazanıyor diyip korsan kullansa dediğim şey olacak.Oyun bir lükstür kardeşim pahalı gelirse oynamayacak

Death Mark

80+ Bronze
Ps4'ün upgrade şansı yok. Yakında Ps5 söz konusu olacak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,537
Üyeler
156,348
Son üye
Hucak83
Top Bottom