Neler Yeni

Ps4 pro alırken nelere dikkat etmem gerekiyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Durgunsu
Merhabalar arkadaşlar. Benim şuan elimde parlak kasa ps4 var bunu ps4 pro ile değiştirmek istiyorum sizce nerden bakmalıyım,hangi modeli almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,741
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
ikinci el temiz bakın ps özel oyunlarını çok oynamıyorsanız xbox series s öneririm

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Durgunsu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xbox istemiyorum ps daha iyi benim için

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,366
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
CUH-7216B de kronikleşti iyice zaten o coil whine sorunu 7116B de sizin şansınıza çıkmış çok rahatsız ediyor mu duyuyor musunuz sesini.
Hafif oyunlarda sorun yok zaten alırken test esnasında o yüzden anlamadım o ara test edebildiğim GTA5 de aşırı sessizdi konsol.

Özellikle 60FPS desteği olan Last Of Us gibi oyunlarda baya cırlıyor konsol ama aşırı rahatsız etmiyor zaten kulaklıkla oynuyorum genelde.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,366
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Hafif oyunlarda sorun yok zaten alırken test esnasında o yüzden anlamadım o ara test edebildiğim GTA5 de aşırı sessizdi konsol.

Özellikle 60FPS desteği olan Last Of Us gibi oyunlarda baya cırlıyor konsol ama aşırı rahatsız etmiyor zaten kulaklıkla oynuyorum genelde.
Kulaklıkla oynuyorsanız iyi yoksa çekilecek ses değil fan temizli yapmıyorsanız bir deneyin belki o yüzden de çıkıyor olabilir o ses coil whine olmayabilir yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe Durgunsu
Beyler ben şimdi kadıköye gittim orda bir tane adamın elinde cuh 7116b varmış 7216b ise elinde yokmuş gelirse eğer 8000 TL fiyat vercekmiş ne yapayım sizce
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerebileceğiniz başka bir yer var mı

Top Bottom