Neler Yeni

Ps4'üm vardı eskiden Psn hesabıma giremiyorum yardımcı olurmusunuz

Yagiz20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
YağızEfe
arkadaşlar ps4'ümü sattım ve tekrardan ps4 almayı düşünüyorum bunun için bilgisayardan psn hesabıma giriş yapmayı denedim ama şifre yanlış diyor şifremi unuttuma basınca mail gelmiyor hiç bir türlü yardımcı olabilecek varmı acaba?

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Alan kişi değiştirmiştir alan kişiyle iletişime gecin

Yagiz20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
YağızEfe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
ama alan kişinin maili değiştirmesi için bize mail gelmesi gerek diye biliyorum bende öyle düşünmüştümde
Hayır mail değişmiş olabilir. Ben de değiştirmiştim aldığım kişiye kod vs. bir şey gitmemişti. Hesabı satarken yanında verdiyseniz geri alma gibi bi şansın da yok. Adamla dalga mı geçiyorsun verip de geri almak ne.

hcaglar

80+
arkadaşlar ps4'ümü sattım ve tekrardan ps4 almayı düşünüyorum bunun için bilgisayardan psn hesabıma giriş yapmayı denedim ama şifre yanlış diyor şifremi unuttuma basınca mail gelmiyor hiç bir türlü yardımcı olabilecek varmı acaba?
Hesabı cihazla birlikte sattıysan girmeyi hiç deneme bile. Artık hesap alan kişinin olduğu için bilişim hırsızlığı suçu işlemiş olursun.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
ama alan kişinin maili değiştirmesi için bize mail gelmesi gerek diye biliyorum bende öyle düşünmüştümde
eğer satarken hesaplarda şu var bu var diye satmadıysanız geri alabilirsiniz ama satışa dahilse yaptığınız hırsızlık olur

Top Bottom