Neler Yeni

PS5 alınır mı? sizce fikirlerini lütfen cevaplayın

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
var ama iyi değil ve ben genelde konsol kullanıyorum ps2 ps3 ps4 kullandım inşallah ps5 alcam

elinde iyi kötü bi bilgisayar var. genelde konsol kullanıp hikayeli oyun oynamayı seviyormuşsun. ps5 + 2.dualsense + psn plus deluxe alırdım senin yerinde olsam.

burakatan

80+
Oyun haricinde işinizi görecek bir PC varsa bence PS5 alınır. Ben sistem alalı 1-2 hafta oluyor. Şimdiden pişman oldum. 1080p'de bile full ayarlarda 60fps üstü alınmıyor doğru düzgün. PC çok masraflı bir platform. Eğer kasalara hobiniz varsa benim gibi ya da ağırlık olarak strateji/rekabetçi oyunlar oynuyorsanız alınır ama olması gereken bütçe varsa PC+PS5 almak çünkü özel oyunlar PC'ye hemen gelmiyor. PS5 alırsın 5 yıl rahat götürür. PC alırsın 2 yıla grafikten kısmaya başlarsın. Oyun fiyatları zaten Steam de zam yapmaya başlayınca eşit gibi oldu. 15k'ya (yurtdışı cihazı) PS5 size 4K deneyimi bile sağlar. 15K'lık PC ile ki sadece kasa bu (bunun ekipmanları da var) 1080p'de full ayarlarda ancak oynarsınız. Bu sebepten ötürü konsol daha fiyat/performans bir cihaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tyler Durmaz
elinde iyi kötü bi bilgisayar var. genelde konsol kullanıp hikayeli oyun oynamayı seviyormuşsun. ps5 + 2.dualsense + psn plus deluxe alırdım senin yerinde olsam.
zaten 2 daulsense kontrolcü var ve fiyatı 16k plus almıom ben ya cd veya ps storedan alıyorum ama cd ile oyun alıp arkadaşlarımla takas ediyorum

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Paran varsa neden alınmasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tyler Durmaz
Oyun haricinde işinizi görecek bir PC varsa bence PS5 alınır. Ben sistem alalı 1-2 hafta oluyor. Şimdiden pişman oldum. 1080p'de bile full ayarlarda 60fps üstü alınmıyor doğru düzgün. PC çok masraflı bir platform. Eğer kasalara hobiniz varsa benim gibi ya da ağırlık olarak strateji/rekabetçi oyunlar oynuyorsanız alınır ama olması gereken bütçe varsa PC+PS5 almak çünkü özel oyunlar PC'ye hemen gelmiyor. PS5 alırsın 5 yıl rahat götürür. PC alırsın 2 yıla grafikten kısmaya başlarsın. Oyun fiyatları zaten Steam de zam yapmaya başlayınca eşit gibi oldu. 15k'ya (yurtdışı cihazı) PS5 size 4K deneyimi bile sağlar. 15K'lık PC ile ki sadece kasa bu (bunun ekipmanları da var) 1080p'de full ayarlarda ancak oynarsınız. Bu sebepten ötürü konsol daha fiyat/performans bir cihaz.
saol zaten
bencede 4k 60 fps mis gibi ps5 2 kontrolcü uzanarak veya oturarak oynanabiliyor oynadığım oyunlar macera yarış ve spor türü oyunlar genelde hikayede oynuyorum

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
zaten 2 daulsense kontrolcü var ve fiyatı 16k plus almıom ben ya cd veya ps storedan alıyorum ama cd ile oyun alıp arkadaşlarımla takas ediyorum

fazladan dualsense varsa ps5 al geç. psn plus almaman saçma olur bu arada. ps4 zamanı gibi değil artık. psn plus extra yıllık 460 tl, kütüphaneside epey sağlam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tyler Durmaz
fazladan dualsense varsa ps5 al geç. psn plus almaman saçma olur bu arada. ps4 zamanı gibi değil artık. psn plus extra yıllık 460 TL, kütüphaneside epey sağlam.
knk ben oyunu bitiriyorum arkadaşlarımla deyiştiriyoz
Mesaj otomatik birleştirildi:

1693162007172.png
alıcağım oyunlar bunlar

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
var ama iyi değil ve ben genelde konsol kullanıyorum ps2 ps3 ps4 kullandım inşallah ps5 alcam
PS4 sahibi biri için henüz PS5 almaya değecek bir oyun çıktığını sanmıyorum. Ama alınabilir iyi cihaz.

knk ben oyunu bitiriyorum arkadaşlarımla deyiştiriyoz

Alıntıyı görüntüle alıcağım oyunlar bunlar
Senelik üyelik bir oyun fiyatı neredeyse. Hesabı arkadaşlarına da ver onlar da oynasın 1 sene uzun süre. Üyelikte olmayan oyunları al zaten ama üyelikteki oyunu almanın mantığı pek yok.

Techno08

80+ Gold
2 senedir ps5 kullanıcısıyım eğer bilgisayarın idare ediyorsa ve sadece oyun oynayacaksan alabilirsin ben memnunum tavsiye ederim

Top Bottom