Neler Yeni

Çözüldü✓ Ps5 dualsense alıcam yardım lazım

wonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tufan Candemir

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar ps5 dualsense alicam ama ithalatçı garantili ve sony eurasia garantili diye iki seçenek var bunlardan hangisini almalıyım sizce yardımcı olursanız sevinirim. Nerden alacağım hakkında yardim ederseniz sevinirim. şuan almak istediğim kol aşağıdaki linkte
Eurasia garantisi direk buraya getiren şirketin kendi garantisi (yani bilkom) ithalatçı ürünü yurt dışından getiren kişinin kendi garantisi

wonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tufan Candemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eurasia garantisi direk buraya getiren şirketin kendi garantisi (yani bilkom) ithalatçı ürünü yurt dışından getiren kişinin kendi garantisi
Yani hangisini almami önerirsin fiyat farkı olduğu bariz ama 1 kere alacağım için iyi olanı almak istiyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yani hangisini almami önerirsin fiyat farkı olduğu bariz ama 1 kere alacağım için iyi olanı almak istiyorum
paranız varsa eurasia her zaman daha mantıklıdır kendimde eurasia garantili kullanıyorum

wonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tufan Candemir
paranız varsa eurasia her zaman daha mantıklıdır kendimde eurasia garantili kullanıyorum
Peki sizi darlamak gibi olmasın ama siz nerden aldiniz yada attığım linkteki yerden alinir mi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Peki sizi darlamak gibi olmasın ama siz nerden aldiniz yada attığım linkteki yerden alinir mi
bende hepsiburadadan aldım bende darlamak değil burda sohbet ediyoruz :)
1706454457820.png

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bazı insanlar rahatsız oluyor bende anlamış değilim onların triplerini ama size teşekkür ederim sizin saticiyi bulabilirsem ordan alıcam
benim aldığım satıcının satış sayfasını göremedim ben alalı 1 sene olucak nerdeyse yorumlara bakıp hangi satıcılardan memnunlar yada değiller bakabilirsiniz ayrıca önemli değil dediğim gibi sohbet ediyoruz burda

wonk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tufan Candemir
benim aldığım satıcının satış sayfasını göremedim ben alalı 1 sene olucak nerdeyse yorumlara bakıp hangi satıcılardan memnunlar yada değiller bakabilirsiniz ayrıca önemli değil dediğim gibi sohbet ediyoruz burda
Evet bende sizin saticiyi bulamadım. O yüzden dediğiniz gibi başka satıcıların yorumlarına bakarak alicam ve son olarak bir sorum olacaktı. Bir satıcıya eurasia garanti belgesi vericek misiniz dediğim zaman bana " Merhaba efendim
Sony tarafından garantili yeni yönetmeliğe göre garantisi fatura yerine geçmektedir faturanız online site üzerinden iletilmektedir " Dedi . Bu doğru mu acaba ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Evet bende sizin saticiyi bulamadım. O yüzden dediğiniz gibi başka satıcıların yorumlarına bakarak alicam ve son olarak bir sorum olacaktı. Bir satıcıya eurasia garanti belgesi vericek misiniz dediğim zaman bana " Merhaba efendim
Sony tarafından garantili yeni yönetmeliğe göre garantisi fatura yerine geçmektedir faturanız online site üzerinden iletilmektedir " Dedi . Bu doğru mu acaba ?
Evet fatura benim mailime iletilmişti sistem o şekilde ilerliyor gene bununla ilgili en iyi bilgiyi sony'nin kendi sitesinden alabilirsiniz

Top Bottom