Neler Yeni

Ps5 dualsense mi xbox 9.nesil mi

Shorty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Utku Altaş
Bilgisayardan ea fc 24 oynamak için ps5 dualsense mi xbox 9.nesil mi almalıyım. (Ps3'üm var ve ps koluna daha çok alışığım)

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,968
İsim
Mert Can Ergün
Xbox 9.nesil

KeyLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kaan yıldız
Bende aynı ikilemde kaldım ve ikisini de sipariş ettim bilgisayara uyumluluktan dolayı xbox koluna karar verip dualsense i iade ettim dualsense bluetooth bağlama olsun şarj etme kaç olduğunu görme gibi unsurlar olsun pc de iyi değil bence o yüzden xbox kolunu tavsiye ederim

Palo DAYI

80+ Gold
pc ıcın en ıyııs suanda benımde kullandıgım xbox 9.nesil uyumlu olan her oyunu ayarlama falan yapmadan oynuyorum

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ayetullah Taylan

Shorty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Utku Altaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende aynı ikilemde kaldım ve ikisini de sipariş ettim bilgisayara uyumluluktan dolayı xbox koluna karar verip dualsense i iade ettim dualsense bluetooth bağlama olsun şarj etme kaç olduğunu görme gibi unsurlar olsun pc de iyi değil bence o yüzden xbox kolunu tavsiye ederim
pc ıcın en ıyııs suanda benımde kullandıgım xbox 9.nesil uyumlu olan her oyunu ayarlama falan yapmadan oynuyorum
Daha iyi demeyelim PC ile daha uyumlu diyelim :D
xbox 9.nesil çok daha iyi kol
Çoğunlukla ea fc 24, hikayeli oyunlar(gow gibi) ve belki forza oynarım bu oyunlarda uyumsuzluk yapar mı

Palo DAYI

80+ Gold
Çoğunlukla ea fc 24, hikayeli oyunlar(gow gibi) ve belki forza oynarım bu oyunlarda uyumsuzluk yapar mı
bende suan fc24 pek oynamasamda yuklu sorun yasamıyorum forza5 de 320 saatım war tıtresımlı olması cok cok ıyı sorun suz ayar yapmadan oynarsın ets2 bıle oynuyorum sorun yasamadan

halitxct

80+ Silver
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Niye öyle diyoruz sen mi karar veriyorsun?
Evet çocuk haklı xbox 9.nesil eski teknolojiyi kullanıyor dualshock4 bile daha teknolojik boş boş xbox gamepedini övme dualsensele eşit değiller olm az cahil olmayın ** ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayardan ea fc 24 oynamak için ps5 dualsense mi xbox 9.nesil mi almalıyım. (Ps3'üm var ve ps koluna daha çok alışığım)
Ps5 var bende yanına bidr siyah dualsense aldım istediğin oyunda dualsense x programiyla adactif titreşimi kullanabiliyosun bu aşırı fark ediyor oyunları cok daha eğlenceli yapıyor ayrıca daha ergonomik bence

KeyLord

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kaan yıldız
Bende fc 24 ve hikaye olarak şu an spıder man remastered oynuyorum hiç bir sıkıntı yok bi ayar yapmadan mis gibi çalışıyor titreşimi flan gayet iyi

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ayetullah Taylan
Evet çocuk haklı xbox 9.nesil eski teknolojiyi kullanıyor dualshock4 bile daha teknolojik boş boş xbox gamepedini övme dualsensele eşit değiller olm az cahil olmayın ** ya
iyide ben dualsensde kullandım ds4 te xb.8.nesilde 9.nesilde uzanarak oynayan biri olarak xb bana çok konforlu geliyor o teknoloji diye yedirdikleri tetik tuşlarını kullanan doğru dürüst kimse yok oyun zevkini falan arttırmıyor bana göre ama siz eşit değiller dediyseniz değillerdir efendim.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ensar Polat
Dual sense tabii ki Xbox bence iyi değil bende var oyuncak gibi

Top Bottom