Neler Yeni

Yardım ps5 mi almalıyım xbox series x mi? yani kısaca gamepass vs ps plus.

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Kerem Aktaş
ikisinden birini almayı düşünüyorum. hem hikayeli hem call of durt gibi oyunlar oynamak istiyorum. ayrıca series s nasıldır? 60fps alır mı oyunlarda ona göre o seçeneği de düşünebilirim.
(yurtdışından getiricem.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ikisinden birini almayı düşünüyorum. hem hikayeli hem call of durt gibi oyunlar oynamak istiyorum. ayrıca series s nasıldır? 60fps alır mı oyunlarda ona göre o seçeneği de düşünebilirim.
yarış oyunlarını da oynamak istiyorum özellikle forza vb.

Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Attila Alpaslan

Ben PS5 aldım, kataloğu çok iyi çünkü ve bana hitap ediyor. Ayrıca Forza'nın PS'a geleceği söyleniyordu ama kaynak var mı bilmiyorum, sadece bir söylenti sanırsam.

Ben PS5 aldım, kataloğu çok iyi çünkü ve bana hitap ediyor. Ayrıca Forza'nın PS'a geleceği söyleniyordu ama kaynak var mı bilmiyorum, sadece bir söylenti sanırsam.
(https://shiftdelete.net/microsoft-xbox-forza-horizon-5-ps5-geliyor)

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Ahmet Kocar
10 oyun alınca ps5 parası vermiş olacaksın :(

Bence iade edin sony mağazısında oyunların paralarına bakmadınız sanırım :(

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda

Playstation oyun fiyatlatı cok pahalı. Xbox gamepass te aman aman cok iyi oyublar yok ama bizim ülkemizde bu devirde xbox almak daha mantiklı. Oyunlara 2 3 k veremiyosan.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Berat Tekin

series s kullanmış biri olarak bence ps5 hem tetik anlamında falan daha hissiyatlı ordada ps plus var tek forza için almam şahsen

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Atilla Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları, Hazır Sistem, İndirimler, Oyun
PC almak daha mantıklı olur. PS5 zamlardan önce tercih edilebilirdi -bence- çünkü şimdi ps5 aldın sonrasında oyunları almak dert bi oyun 2500+ fiyat olur mu...

Gamepass alınca pcden de oynayabilirsin oyunları o yüzden daha cazip geliyor. ama Series S te güçlü bir konsol değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Kerem Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Playstation oyun fiyatlatı cok pahalı. Xbox gamepass te aman aman cok iyi oyublar yok ama bizim ülkemizde bu devirde xbox almak daha mantiklı. Oyunlara 2 3 k veremiyosan.
evet veremem büyük ihtimal. saçmalık gibi geliyor bana. xbox game passe call of duty falan gelicekse xbox alıcam heralde. ama kafamı karıştıran şey sony özel oyunları. güzel gözüküyolar fakat aşırı hikayeli seyrettiğim film tarzı oyunları çok sevmiyorum. değer mi acaba ps5 almama?

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
mecit burak kılıç
1 yeni çıkan AAA oyun 2500 3500 civarında bir fiyatta arkadaşınız varsa ortaklaşa alabilirsiniz oyunu yoksa tek tüfek almanız gerekecek haliyle fiyat çok yüksek xbox kanadında 30 tl ye bile hala satılan oyunlar var sizin zevkinize kalmış ps exclusive mi istiyorsunuz yoksa birden çok marka oyunmu istiyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Kerem Aktaş
PC almak daha mantıklı olur. PS5 zamlardan önce tercih edilebilirdi -bence- çünkü şimdi ps5 aldın sonrasında oyunları almak dert bi oyun 2500+ fiyat olur mu...
hocam pc işlerim için mac kullanıyorum. lol falan rahatça oynatıyor. konsol almayı düşünüyorum bu yüzden.

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
evet veremem büyük ihtimal. saçmalık gibi geliyor bana. xbox game passe call of duty falan gelicekse xbox alıcam heralde. ama kafamı karıştıran şey sony özel oyunları. güzel gözüküyolar fakat aşırı hikayeli seyrettiğim film tarzı oyunları çok sevmiyorum. değer mi acaba ps5 almama?
Hocam dediğim gibi 2 3 k veremiyorsanız oyunlara xbox almak daha mantıklı. Call of duty leri seviyorsanız var zaten gamepass te.

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
mecit burak kılıç
pc niz var ise bence xboxa gerek yok çünkü %95i pc ye geliyor zaten alacaksanız ps alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Kerem Aktaş
1 yeni çıkan AAA oyun 2500 3500 civarında bir fiyatta arkadaşınız varsa ortaklaşa alabilirsiniz oyunu yoksa tek tüfek almanız gerekecek haliyle fiyat çok yüksek xbox kanadında 30 tl ye bile hala satılan oyunlar var sizin zevkinize kalmış ps exclusive mi istiyorsunuz yoksa birden çok marka oyunmu istiyorsunuz
microsoft geçenlerde bi showcase yapmış sanırsam. iyi oyunlar falan gelcekmiş. açıkçası microsofta sonyden çok güveniyorum. fiyat falan baktım god of war falan 3k olmuş. call of dury oyunları gibi oyunlar oynicam çoğunlukla. cod serisi de gamepasse direkt gelicekmiş sanırsam. o yüzden xboxa daha yakınım. elim de küçük ps5 kolu biraz rahatsız ediyor beni.

Top Bottom