Neler Yeni

PS5 OYUN AÇIKKEN KAPATMA SORUN YARATIRMI

efoou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Efe dağ
16 gün boyunca ps5 im de oyunu kapamadan sistemi kapatmıştım sorun yaratırmı

su an bir sorun yoksa artık oyunu kapatıp öyle sistemi kapatmaya baslayabilirsin. Sorun yaratmadığı, yaratmayacağı anlamına gelmez, en sağlıklısı oyunu kapattıktan sonra sistemi kapatmaktır dostum

efoou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Efe dağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
su an bir sorun yoksa artık oyunu kapatıp öyle sistemi kapatmaya baslayabilirsin. Sorun yaratmadığı, yaratmayacağı anlamına gelmez, en sağlıklısı oyunu kapattıktan sonra sistemi kapatmaktır dostum
artık öyle yapıcam sorun olmuşmudur sence

xTURANN

80+ Silver
artık öyle yapıcam sorun olmuşmudur sence
Oyunu CD ile oynuyorsan belki olabilir ama 16 gündür bir şey olmadıysa olmaz. Öyle yapmamaya çalış. Teknolojik alet bunlar, hem şans işi hem nazik davranman gerekli.

efoou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Efe dağ
Oyunu CD ile oynuyorsan belki olabilir ama 16 gündür bir şey olmadıysa olmaz. Öyle yapmamaya çalış. Teknolojik alet bunlar, hem şans işi hem nazik davranman gerekli.
cd ile oynamıyorum digital şuan kasma donma bir şey yok gibi yinede ne olur ne olmaz güncelleme veya sıfırlama gerekirmi

xTURANN

80+ Silver
cd ile oynamıyorum digital şuan kasma donma bir şey yok gibi yinede ne olur ne olmaz güncelleme veya sıfırlama gerekirmi
Hayır, CD ile oynayıp bunu yapsaydın bozulabilirdi. Daha dikkatli davran.

efoou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Efe dağ
Hayır, CD ile oynayıp bunu yapsaydın bozulabilirdi. Daha dikkatli davran.
oyunu kapatmayı daha bugün öğrendim bilseydim öyle yapmazdım zaten kral teşekkürler yardımın için

Checkmate

80+ Silver
bir sıkıntı olmaz hocam ama gene de hep yapmamaya çalış. Elektirk giderse vs diye önlem almışlardır zaten cihazda.

Top Bottom