Neler Yeni

PS5 Pro Yu Beklemeliyim

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz
Güzel. 1080p olmasından iyidir. 4K'da tam verim alırsınız ancak şart değil.
Zaten PS5 2K Desteği Geldi O yüzden başka bir şey almama kalmıyor sadece PS5 nerden alıcam internet almam ama gidip mağazadan alırım

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ps5 standard olanı alınmalı mı Yada PS5 Pro Beklemeliyim Mi
Şuan Çalışmıyorum
Şuan PS5 stokları bile 2 yıldır düzelmedi, konsol çoğu ülkede karaborsada. Yani PS5 Pro çıkarsa büyük ihtimalle aylarca karaborsada 2 kat pahalıya alıcı bulacak.

PS5 çıktıktan tam 1 sene sonra konsolu almak istedim, 400€ olan dijital versiyona 1000€ istediler neymiş cihaz bulunamıyomuş. Yani PS5 Pro bekleme bir yerde PS5 stoğu görürsen yapış 😀

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Zaten PS5 2K Desteği Geldi O yüzden başka bir şey almama kalmıyor sadece PS5 nerden alıcam internet almam ama gidip mağazadan alırım
İnternetten de alabilirsiniz. Mağaza fiyatından genelde daha uygun oluyor.

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz

Swazy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Buğra Yılmaz

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,350
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Ps5 standard olanı alınmalı mı Yada PS5 Pro Beklemeliyim Mi
Şuan Çalışmıyorum
2023 ortasında ya da 2024 de PS5 Slim ve PS5 Pro gelecek söylentilere göre beklemenizi kesinlikle öneririm şu anki PS5 RDNA 2 mimarisinde ayrıca PS5 825GB ama 667GB kullanılabilir alan düşük depolama alanı var yeni gelecek PS5 Slim Ve PS5 Pro modeli hem 1TB SSD ve RDNA 3 mimarisinde olacak beklemek için çok iyi neden ayrıca o bekleme süresinde PS4 Slim alıp özel oyunları ve gelecek yeni özel oyunları oynayabilirsiniz Sony PlayStation 4 konsoluna 2025 sonuna kadar destek vereceklerini ve oyun çıkaracaklarını söylediler artık oyunlar PS4 ve yeni nesil konsollar için geliyor.

Ben kesinlikle PS5 Fat versiyonu önermiyorum onda bile CFI modelleri arasında en son çıkan CFI 1200 modelde çok büyük değişiklik yaptılar.

Son düzenleme:

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,856
İsim
tümen dağ
Neden

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Fiyat olarak uygun olmayacağı kesin. 6k iken almak lazımmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,750
Üyeler
138,399
Son üye
gokhanium
Top Bottom