Neler Yeni

Yardım PSU 6 Pin çıkışı 8 Pin yapma

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Dostlarım merhaba,
https://www.coolermaster.com/catalog/legacy-products/power/b700/ marka PSU var elimde. Bu PSU da 6+2 pin çıkışı var. Anakart ise 8 pin istiyor. Şimdi internette https://urun.n11.com/kablolar/8-pin...lo-ozel-uretim-bakir-isinma-yapmaz-P139880512 benzer ürünler buldum. Bu ürünler ile ben 6+2 olan pin ile 8 pin girişli anakarta direk bağlantı kurabilir miyim ?

Ya da bilginiz var ise beni aydınlatın nolur. PSU alabilecek durumda değilim 1 ay PC kullanamaz hale gelirim.

Teşekkürler
Sorunu anlamadım? 4+4 CPU güç bağlantısı var işte sorun ne?
@mszeyrek 6+2'den 4 tane var.
324651.PNG

Feixin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali Karakaş
Sorunu anlamadım? 4+4 CPU güç bağlantısı var işte sorun ne?
@mszeyrek 6+2'den 4 tane var.
Alıntıyı görüntüle
Aynen dostum bende anlamadım bilgisayarcı bugün benden 8 pin çıkışı almamı istedi. Ya da PSU dedi ben de bilmiyorum ne yazık kı bu nedenle sorun yaşadım. Anakartım X570-P bu anakarta 4+4 kablo ile yukarıda ki fotoda ki yere bağlantı yapabiliyorum anladığım kadarı ile o zaman bilgisayarcı da sorun var anladığım kadarı ile.. onu arayacağım şimdi.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Aynen dostum bende anlamadım bilgisayarcı bugün benden 8 pin çıkışı almamı istedi. Ya da PSU dedi ben de bilmiyorum ne yazık kı bu nedenle sorun yaşadım. Anakartım X570-P bu anakarta 4+4 kablo ile yukarıda ki fotoda ki yere bağlantı yapabiliyorum anladığım kadarı ile o zaman bilgisayarcı da sorun var anladığım kadarı ile.. onu arayacağım şimdi.
4+4 bağlantısı zaten CPU power bağlantısı bilgisayarcı büyük ihtimal 12 pin bağlantısı gördü kafası yandı.

Feixin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali Karakaş
Dediğin gibi olması ihtimali çok yüksek çünkü genelde tamir için anladığım kadarı ile ucuz olur diye birleştirebilir sandım kasayı da orda bıraktık yeni kasayı götürürüm direk diye :S

Top Bottom