Neler Yeni

Psu dan gelen cızırtı sesi

Jeycho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ramazan
Herkese selam.Bugün istemsizce psu ya yaklaştığımda cızırtı sesi geldiğini fark ettim.Mouse u hareket ettirince biraz daha çoğalıyor.Bu büyük bir sorun yaratır mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

cihaTT

80+ Bronze
Kasa veya psu modeli nedir
Herkese selam.Bugün istemsizce PSU ya yaklaştığımda cızırtı sesi geldiğini fark ettim.Mouse u hareket ettirince biraz daha çoğalıyor.Bu büyük bir sorun yaratır mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Hüseyin
Herkese selam.Bugün istemsizce PSU ya yaklaştığımda cızırtı sesi geldiğini fark ettim.Mouse u hareket ettirince biraz daha çoğalıyor.Bu büyük bir sorun yaratır mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim
Cooler master mwe mi psu?

Jeycho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ramazan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa Rampage Joyance 4 RGB kasa Psu High Power 600w

Jeycho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ramazan
kasanın psu su değil bu ayrıyetten takılmış bir psu.Bütçem de iyi değil bu aralar.Bir sıkıntı olur mu diye korkuyorum.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Jeycho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ramazan
garantisi yok maalesef

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
PSU olduğuna eminsin değil mi? Harddisk var mı o olmasın?

Jeycho

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ramazan
dikkatlice dinledim psudan geliyor.Dediğim gibi bütçem yok şu ara.Bu psu ile ne kadar idare edebilirim?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
dikkatlice dinledim psudan geliyor.Dediğim gibi bütçem yok şu ara.Bu PSU ile ne kadar idare edebilirim?
Sistem yanmassa iyidir. En kısa zamanda para bulmaya çalışın. Belli bir süre söyleyemeyiz.

Top Bottom