Neler Yeni

PSU Gelen Ses - KASA VE PSU Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Demiral
Bütçe
2200
Arkadaşlar selamlar. Dadg v3.5 modelini almıştım. Fan sesi aşırı fazla olduğu için kasamdaki ön 2 fanı iptal ettim. Lakin psu fanı son 3 aydır inanılmaz bir ses çıkarıyor. Yani tabiri caiz ise evde traktör fln çalışıyor. Bu durumu önlemek için psu içerisini açıp toz temizliği vs yaptım. Hatta en son çare fanı ters fln taktım. Hiçbir şekilde çözüm bulamadım. Bilginiz varsa bana bu konuda lütfen yardımcı olun. Kasa özelliklerimi vs yazayım, bana psu ve kasa önerisi de yapabilirsiniz. Artık yeterki şu sorundan kurtulayım, yardımlarınızı bekliyorum.

Screenshot_1.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak şöyle de koyayım ekran görüntülerini

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    5.7 KB · Hit: 26
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    35.9 KB · Hit: 27
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    31.8 KB · Hit: 30

Phanzox

80+ Silver
Arkadaşlar selamlar. Dadg v3.5 modelini almıştım. Fan sesi aşırı fazla olduğu için kasamdaki ön 2 fanı iptal ettim. Lakin psu fanı son 3 aydır inanılmaz bir ses çıkarıyor. Yani tabiri caiz ise evde traktör fln çalışıyor. Bu durumu önlemek için psu içerisini açıp toz temizliği vs yaptım. Hatta en son çare fanı ters fln taktım. Hiçbir şekilde çözüm bulamadım. Bilginiz varsa bana bu konuda lütfen yardımcı olun. Kasa özelliklerimi vs yazayım, bana psu ve kasa önerisi de yapabilirsiniz. Artık yeterki şu sorundan kurtulayım, yardımlarınızı bekliyorum.

Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak şöyle de koyayım ekran görüntülerini
Psu olarak bunu önerebilirim.
Kasa olarak emin değilim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Demiral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Psu olarak bunu önerebilirim.
Kasa olarak emin değilim.
Yorum için teşekkür ederim, parça açısından bir problem olur mu ekran kartımı yazmamışım modeli msi armor rx 570 4gb

Phanzox

80+ Silver
Yorum için teşekkür ederim, parça açısından bir problem olur mu ekran kartımı yazmamışım modeli msi armor rx 570 4gb
Sıkıntı olmaz ryzen 5 1600 ve rx570'i çok rahat besler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
950,513
Üyeler
149,744
Son üye
Schellerz