Neler Yeni

PSU için tavsiye verebilecek var mı ?

muRatx10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat Efe Eren
Bütçe
2500
Merhabalar öncelikle benim bilgisayarı aldığımdan beri yaşadığım , oyun oynarken ısıdandolayı aniden pc kapanma sorunum var İlk olarak işlemci değiştim , sonra kule tipi soğutucu aldım fakat sorun hala devam ediyor (güç seçeneklerinden işlemci güç yönetimi kısmından en yüksek işlemci durumunu kısınca düzeliyor fakat performans düşüyor) önceki forumlarda da psu dan olabilir dediler ve şimdi de psu değiştirip bu dertten kurtulmak istiyorum artık . 2.5k'ya kadar sorun çıkartmayacak bir psu önerisi olan var mı ? ve sorun psudandır dimi başka seçenek kalmadı çünkü

GPU: Rx 570
CPU: R5 5600
Anakart: Gigabyte A320m S2H
Ram: 8x2 (16GB)
PSU: Power Boost 500W

Bünyamina

80+ Platinum
Merhabalar öncelikle benim bilgisayarı aldığımdan beri yaşadığım , oyun oynarken ısıdandolayı aniden pc kapanma sorunum var İlk olarak işlemci değiştim , sonra kule tipi soğutucu aldım fakat sorun hala devam ediyor (güç seçeneklerinden işlemci güç yönetimi kısmından en yüksek işlemci durumunu kısınca düzeliyor fakat performans düşüyor) önceki forumlarda da psu dan olabilir dediler ve şimdi de psu değiştirip bu dertten kurtulmak istiyorum artık . 2.5k'ya kadar sorun çıkartmayacak bir psu önerisi olan var mı ? ve sorun psudandır dimi başka seçenek kalmadı çünkü

GPU: Rx 570
CPU: R5 5600
Anakart: Gigabyte A320m S2H
Ram: 8x2 (16GB)
PSU: Power Boost 500W
Böyle bir psu alabilirsiniz. Aklınızda şüphe olmasın kaliteli bir psu.
Sorun psu dan değil. Bu ekran kartları fütursuzca mhz arttırıp piyasaya sürülmesinden kaynaklanıyor durum. Benim gözlemlediğim kadarıyla.
Mhz kısarak da belki sorunu çözebilirsin.
Amd ve ya nvdia nasıl birbirlerini geçmek için işlemci değerleriyle oynuyorlarsa (intelin son nesil işlemcilerdeki problemlerdeki gibi) bu kartlara da aynısını yapmışlar. Stabil değiller o yüzden böyle olabiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,975
Üyeler
156,415
Son üye
Nihatpkgz
Top Bottom