Neler Yeni

Psu Kablosu ve Kasa gt301 ve Kasa Fanları

alaybey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre Gümrükçü
Merhabalar bir kaç soru sormak istiyordum;
1- Zamanında tek tek topladığım sistemime ekran kartı aldım ve psu yeterli olacağı halde hem kablo kirliliği olmasın hem de sistem daha çok rahat etsin diye Corsair RM750 750W 80+Gold model aldım taktım fakat taktıktan sonra gereksiz kabloları ben kutuysuyla birlikte çöpe attım sıkıntı olmaz diye evet saklamadım ***** olmalıyım. Kasayı açtıktan sonra fark ettim ki bu arada kasam gt301 ön 3 fanım ışıklı ışıkları yanmıyordu. Tekrardan söktüm kontrolcüye mi kablolama yapmadım diye fakat kablolar takılıydı çözemedim bilgisayarcıya verdim o da psu mun kablolarını istedi attığımı söyledim 1 hafta kalacak deyince bilgisayarımı aldım, sanırım bir kablo varmış elektrik kablosu gibi kasayı geri alınca da adamla biraz tartıştık gibi olunca bilgide vermedi psu dan o kontrolcüye giden diye düşünüyorum tabi çöpte o kablonun adı nedir ondan almak istiyorum alırsam güç kaynağıma uyar mı ?
2- Kasam üste de söylediğim gibi gt301 kullanınız var ise kasa mı dışarı ses veriyor yoksa benim kasa mı sesli çalışıyor anlayamadım. Egzoz fanını değiştim stok fan devirsiz dönüyordu Noctua'nın Nf-a12x15 model bi fanını aldım taktım ses aynı ön 3 fan kalitesiz olabilir mi işlemci soğutucum da 3700x'in stok fanı o mu sesli çalışıyor anlayamadım yaşayan kullanan varsa tecrübelerinizi merak ediyorum. Ses sorunum rahatsızlığım yoktur ama benim sistemime eş değer olan pcleri oyunlarda bile sessiz görünce stok fanlarıyla hayret edip takıntı haline getirdim cevaplarınızı bekliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,435
Üyeler
140,195
Son üye
Thykethor
Top Bottom