Neler Yeni

Yardım PSU'dan Gelen Cızırtı Sesi

citiaR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökalp

Cougar Gemini S Silver RGB CGR-5BMBS-T 600W 80+ PSU aldım fakat bilgisayarı kapatınca kulak çınlaması gibi bir ses geliyor, bunun bir zararı var mıdır? Bilgisayar açıkken de geliyor bazen.​

Power kablosunu iyice tak, gevşekse ondan olabilir. Ses olayı ise Coil Whine olabilir.

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, Linux, Gitar, Müzik, Resim, Pc farkettim de baya da varmış.

Cougar Gemini S Silver RGB CGR-5BMBS-T 600W 80+ PSU aldım fakat bilgisayarı kapatınca kulak çınlaması gibi bir ses geliyor, bunun bir zararı var mıdır? Bilgisayar açıkken de geliyor bazen.​

Arkadaşında dediği gibi power kablosundan olabilir veya direk girişte sıkıntı olabilir benim iş bilgisayarında bir ara benzer bir sorun yaşamıştım dokununca veya dokunmadan da arada cızırtı sesi geliyordu

citiaR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşında dediği gibi power kablosundan olabilir veya direk girişte sıkıntı olabilir benim iş bilgisayarında bir ara benzer bir sorun yaşamıştım dokununca veya dokunmadan da arada cızırtı sesi geliyordu
Kabloyu kontrol ettim gevşek değil, bu sesten sisteme bir zarar gelir mi ? Ses rahatsız edecek kadar da fazla gelmiyor

Semow-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Semihcan Elik
Ben araştırdım bir problem olmuyor kanka

THE V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Volkan
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, Linux, Gitar, Müzik, Resim, Pc farkettim de baya da varmış.
Kabloyu kontrol ettim gevşek değil, bu sesten sisteme bir zarar gelir mi ? Ses rahatsız edecek kadar da fazla gelmiyor
İlla ki verme ihtimali var bu elektronik bir alet sonuçta çevrende veya bir arkadaşında pc varsa 1-2 saatliğine psu sunu al kontrol et derim
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan çıkartmaz haftaya çıkartmaz sorun ancak her türlü çıkartma potansiyeli var akım seslerinin. Birde önerim pc açıkken kasanın yan tarafını çıkart kapağını psu ya bak sıcak mı değil mi kablo girişinin bi hareket ettirmeyi dene aynı ses mi çıkıyor direk psu ya yorumluyoruz sesi şuan da başka yerden de geliyor olabilir

Top Bottom