Neler Yeni

PSU'dan ses geliyor!

Burh4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burhan Gençer
Instagram
@soulflyed7
PSU'm Aigo GP650 G6 HJ Plus 650W 80 Plus Bronze Certified NonModular Power Supply
-PSU'mdan ince tiz bir ses geliyor ama bu sürekli olan bir şey değil, genelde ilk açtığımda geliyor sonra susuyor.

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,108
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama
PSU'm Aigo GP650 G6 HJ Plus 650W 80 Plus Bronze Certified NonModular Power Supply
-PSU'mdan ince tiz bir ses geliyor ama bu sürekli olan bir şey değil, genelde ilk açtığımda geliyor sonra susuyor.
biraz salla pc'yi garip gelebilir ama biraz oynattıktan sonra benim düzeliyor :D

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Belki fanından olabilir. Eğer fanından değilse ve psu eski ise artık yenilenme zamanı gelmiş olabilir.

Burh4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burhan Gençer
Instagram
@soulflyed7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
biraz salla pc'yi garip gelebilir ama biraz oynattıktan sonra benim düzeliyor :D
Her zaman olmuyor mesela şuan 0 ses ama açtığımda veya oyun açtığımda ilk 2 3 dakika ses çıkarıyor

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Her psudan ses gelir bence hiç ses çıkarmayan psu yoktur herhalde.

Burh4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burhan Gençer
Instagram
@soulflyed7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
Bana da oluyor bazı oyunlarda özellikle alt taba düşünce geliyor. Fakat performans kaybı veya arıza olmadığı için ben çok takmadım kafaya.

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Eski bir psu değil zaten orda modelini belirttim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Coil Whine olabilir gibime geliyor
o sadece ekran kartında olmuyor muydu? ki olsa bile kulağını delen aşırı rahatsız edici bir ses olurdu anlatmana göre öyle bir şey yok.

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
içinde indüktörlerin bulunduğu tüm cihazlarda olabilir bence.

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Psu içini açıp yağlayın fan kapaginda küçük bı delik var. Şahsen ben öyle yapıyorum ses çıkmıyor

Burh4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burhan Gençer
Instagram
@soulflyed7
Top Bottom