Neler Yeni

Ptt kargo subeden teslim alabilirmiyim yanımda kimlik vs almam gerek mş

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
rüzgar ates
arkadaşlar aliexpres iem aldım türkiyeye geldi 4 gündür ptt de bekliyor başakşehir şubesine gelmis yarın sabah arayıp bilgi alıp kendim şubeden alabilirmiyim şube direk evin arkasına 2 3 dk yürüme mesafesi

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mert Kirazlı
arkadaşlar aliexpres iem aldım türkiyeye geldi 4 gündür ptt de bekliyor başakşehir şubesine gelmis yarın sabah arayıp bilgi alıp kendim şubeden alabilirmiyim şube direk evin arkasına 2 3 dk yürüme mesafesi

kimlik ve telefonun yanında olsun

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
kimlik ve kargo kodunu istiyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
rüzgar ates
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar ben yurt dışına cıkacağım icin kargoyu başka bir tanıdıgımın adresine söyledim tc ve telefon numarası benim ama alıcı isim soyismi teyzem adına teyzemin mi alması laızm benim mi bi sıkıntı cıkar mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimliğin ile gidip alabilirsin. Dağıtıma çıkmamış ise
arkadaşlar ben yurt dışına cıkacağım icin kargoyu başka bir tanıdıgımın adresine söyledim tc ve telefon numarası benim ama alıcı isim soyismi teyzem adına teyzemin mi alması laızm benim mi bi sıkıntı cıkar mı
kimlik ve kargo kodunu istiyorlar.
kimlik ve telefonun yanında olsun

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefona kod geliyor onu söylemezsen vermezler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,971
Üyeler
156,414
Son üye
poem
Top Bottom