Neler Yeni

Yardım PTT Kargom Ülke Turu Yapıyor?

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
Aliexpressden iki parça ürün aldım 6 Ağustosta ve ikisi de geçenlerde gümrükten geçti. Bir tanesi elime ulaştı ancak diğer kargom SAMSUNA? gitti. Çok şaşkınım çünkü ben Bilecikte oturuyorum. istanbuldan gelmesi gereken kargo neden Doğu Karadeniz turu yapıyor, bilgisi olan var mı?

Karadeniz Turu yapan kargom
Ekran Resmi 2024-08-17 08.08.48.png

Elime varan kargo

Ekran Resmi 2024-08-17 08.08.07.png

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
burda kimse bilemez nedenini, bilgi almak için Ptt kargo müşteri hizmetlerine sorman daha sağlıklı olur
Yani siz de bilirsiniz ki PTT Kargo ne kargo ulaştırıyor ne telefon açıyor ne de yapılan işin nedenini biliyor. Kargom tarafından korkum yok elbet ulaşacak ama neden oralara kadar gittiğini merak ettim sadece, acaba başka bir arkadaşımız var mıdır böyle bir durum başına gelen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Hüseyin
Belirli bir noktadan toplu gönderim yapıyorlar bazen, o yüzden saçma saçma yerlere gidebiliyor. Başka sebebi de olabilir.

Reves9

80+
Kargonuz PTT sponsorluğunda bizden fazla gezmiş görmüş oldu. PTT'ye ulaşmaktan veya beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok gibi duruyor. Sanırım sadece neden gittiğini merak etmişsiniz, açıkçası bende bir anlam veremedim.

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Ömer SARLUGİL
Aliexpressden iki parça ürün aldım 6 Ağustosta ve ikisi de geçenlerde gümrükten geçti. Bir tanesi elime ulaştı ancak diğer kargom SAMSUNA? gitti. Çok şaşkınım çünkü ben Bilecikte oturuyorum. istanbuldan gelmesi gereken kargo neden Doğu Karadeniz turu yapıyor, bilgisi olan var mı?

Alıntıyı görüntüle

Elime varan kargo

Alıntıyı görüntüle
ilk defa bilecikli üye görüyorum bende bilecikteyim

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kargonuz PTT sponsorluğunda bizden fazla gezmiş görmüş oldu. PTT'ye ulaşmaktan veya beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok gibi duruyor. Sanırım sadece neden gittiğini merak etmişsiniz, açıkçası bende bir anlam veremedim.
😂😂 Gerçekten de öyle, hep samsunu görmek istemişimdir, kargom benden önce gördü.

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Volkan

Alıntıyı görüntüle

Elime varan kargo

Alıntıyı görüntüle
Tamam elleme senin yapamayacağın turu yapıyor işte be güzel sende peşinden git güzel bir tatil yapmış olursun
Mesaj otomatik birleştirildi:

😂😂 Gerçekten de öyle, hep samsunu görmek istemişimdir, kargom benden önce gördü.
Samsun o kadar şey değil ya cırt anca gezmelik günü birlik gez kaç

Dolar

80+ Silver

Alıntıyı görüntüle

Elime varan kargo

Alıntıyı görüntüle
PTT kargo çok kötü. Muhtemelen samsunla birlikte Bilecik'te gelecek

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
Güncelleme: Ekran Resmi 2024-08-17 11.27.39.png

Tur devam ediyor arkadaşlar :D

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Shoto Todoroki

Alıntıyı görüntüle

Elime varan kargo

Alıntıyı görüntüle
Ptt şaşırtmıyor yurtiçi siparişimi bile 30 günde getiren bi kargodur kendileri.

alperener

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alperen
Evet PTT kötü bir firma ama benim bulunduğum bölge de hizmeti çok iyi çoğu zaman yurtiçi gibi firmalardan hızlı geliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,196
Üyeler
156,303
Son üye
doganeres
Top Bottom