Neler Yeni

PUBG 40 TL Almaya değermi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
volkan kelebek
Steam PUBG 40 TL alınır mı? acaba veya o paraya başka tavsiyeler verebilirsiniz

Jaws

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Emre Şimşek
Instagram
emresmskk
Steam
Jexansx
Pubg hastasıysan al Pubg denemek istiyorsan alma Pubg Lite falan oyna Onun yerine
Rust falan alabilirsin.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Ben olsam o paraya witcher 3 alırım

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M
değer ben aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
volkan kelebek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Steam PUBG 40 TL alınır mı? acaba veya o paraya başka tavsiyeler verebilirsiniz
Pubg çok leş oyun mekanikler leş vuruş hissiyatı yok grafikler leş bana bedava verseler oynamam (ki bedavaya indirmiştim açıp kapadıktan sonra ne kadar kötü olduğunu anladım) bence 1 tl etmez ama zevk meselesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Carl Johnson
Bedavaya nasıl indirdin??
Ayrıca emek var o kadar beğenmedim ya da hoşuma gitmedi demek varken "ÇÖP" demek sence de biraz haksızlık değil mi?

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Bedavaya nasıl indirdin??
Ayrıca emek var o kadar beğenmedim ya da hoşuma gitmedi demek varken "ÇÖP" demek sence de biraz haksızlık değil mi?
PS now da bedava (aslında bedava sayılmaz ama 7 günlük deneme sürümü açıyorum) Hayır bence çöp demek saygısızlık değil oyunda büyük bir emek de yok gow rdr2 gibi oyunlara verilen şey emekse ben buna emek demem. Adamlar bugları düzeltmek için bile uğraşmamış vuruş hissiyatı için hiç bir çalışma yok. Sözde gerçekçi ama textureler her zaman kötü görünüyor. Oyun hile dolu. Bir şey çöpse çöp derim doğru düzgün çalışmıyor bile.

PS now da bedava (aslında bedava sayılmaz ama 7 günlük deneme sürümü açıyorum) Hayır bence çöp demek saygısızlık değil oyunda büyük bir emek de yok gow rdr2 gibi oyunlara verilen şey emekse ben buna emek demem. Adamlar bugları düzeltmek için bile uğraşmamış vuruş hissiyatı için hiç bir çalışma yok. Sözde gerçekçi ama textureler her zaman kötü görünüyor. Oyun hile dolu. Bir şey çöpse çöp derim doğru düzgün çalışmıyor bile.
5 para etmez konsol ile Pc yi bir tutamazsın. PC versiyonu şaheserdir. PUBG bütün battle royale oyunların atasıdır. Gerçeğe en yakın hayatta kalma oyunudur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,566
Üyeler
156,512
Son üye
yavuzc10
Top Bottom