Neler Yeni

PUBG'DE Hangi ekran kartı markası iyi

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Mert Camran
Arkadaşlar dün RX 7600 sipariş verdim hayırlısıyla kargoya verilecek ama daha siparişim alındı destek hizmetine yazdığım zaman yarın yani pazartesi günü kargoya verileceğini söylediler esas konuma geleceksem başlıkta belirttiğim gibi steam pubg de hangi marka ekran kartı iyi verimli çalışır ? (Bu konuyu sadece bilgilenme amacı açtım)

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Sidar Özel
Arkadaşlar dün RX 7600 sipariş verdim hayırlısıyla kargoya verilecek ama daha siparişim alındı destek hizmetine yazdığım zaman yarın yani pazartesi günü kargoya verileceğini söylediler esas konuma geleceksem başlıkta belirttiğim gibi steam PUBG de hangi marka ekran kartı iyi verimli çalışır ? (Bu konuyu sadece bilgilenme amacı açtım)
Marka ile alakası yok hocam driver la alakası var bu tür konuların ama sadece soğutma ön plana çıkar okadar

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Mert Camran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Marka ile alakası yok hocam driver la alakası var bu tür konuların ama sadece soğutma ön plana çıkar okadar
RX 7600 iyi olur dimi hocam yepyeni kart sonuçta yeni yeni driverleri gelecek güçlenir daha da çok

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Sidar Özel
RX 7600 iyi olur dimi hocam yepyeni kart sonuçta yeni yeni driverleri gelecek güçlenir daha da çok
Tabi kide pek piyasa yi takip etmiyorum uzun zamandır fiyat politikası nasıl ona göre seçim yapilmalı nvidia mi dersin amd mi nvidia derim teknoloji açısından nvidia daha iyi ama bende rx 6600 kullanıcısıyım baya memunum kimileri amd için driver sorunları diyor bazen sapıtiyor ama biraz pcden anlıyorsan hal ediyorsun direk her iki markada güzel üzmez

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Mert Camran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tabi kide pek piyasa yi takip etmiyorum uzun zamandır fiyat politikası nasıl ona göre seçim yapilmalı nvidia mi dersin amd mi nvidia derim teknoloji açısından nvidia daha iyi ama bende rx 6600 kullanıcısıyım baya memunum kimileri amd için driver sorunları diyor bazen sapıtiyor ama biraz pcden anlıyorsan hal ediyorsun direk her iki markada güzel üzmez
Aynen öyle hocam AMD 8 yıldır kullanıyorum pişman değilim çok şükür iyi geceler cevapların için teşekkür ederim :)

Top Bottom