Neler Yeni

Yardım Pubgyi USB belleğe nasıl atarım?

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Arkadaşımda internet olmadığı için pubg yükleyemiyor benim pcden usb belleğe atıp ordanda kendi bilgisayarına atmayı düşündük nasıl yaparız yardım eder misiniz ?

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Eagle
Arkadaşımda internet olmadığı için PUBG yükleyemiyor benim pcden usb belleğe atıp ordanda kendi bilgisayarına atmayı düşündük nasıl yaparız yardım eder misiniz ?
E madem internet yok oyunu indiremiyorsunuz oyunu kurdunuz PC ye internet olmadan nasıl oynayacaksınız

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
E madem internet yok oyunu indiremiyorsunuz oyunu kurdunuz PC ye internet olmadan nasıl oynayacaksınız
Telefon interneti ile oynuyor, oyun 32-33 gb falan olduğu için indiremez.

Davy_Jones1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Berken
Arkadaşımda internet olmadığı için PUBG yükleyemiyor benim pcden usb belleğe atıp ordanda kendi bilgisayarına atmayı düşündük nasıl yaparız yardım eder misiniz ?
steamden flash belleğe kurucaksınız oyunu diğer pcye aktarınca sorun yaratabilir ama

şahin doğan

80+ Platinum
Flash belleğe atıp diğer bilgisayardan Steam'e attığınızda doğrulama yapmanız gerekir. Doğrulama yaptıktan sonra oynayabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Rıfat Toklu
pubg>özellikler>yerel dosyalar>oyun dosyalarını yedekle>usb bellek daha sonra arkadaşının bilgisayarına geç steam a gir sol üst köşedeki steam>oyun yedeğini geri yükle 15-20 dk içinde arkadaşının bilgisayarına kurulur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Flash belleğe atıp diğer bilgisayardan Steam'e attığınızda doğrulama yapmanız gerekir. Doğrulama yaptıktan sonra oynayabilirsiniz.
senin dediğin epic games de bro steam de öyle bişey yok

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Pubg nin kurulu olduğu diskten steam libaryden Steamapps e giriyorsun. Commona giriyorsun. Pubg yi usb belleğe atıyorsun sonra commondan geri gidiyorsun. Orda appmanifestler var. Ordan pubg ninkini buluyorsun. Notlardan açıp player unk…. Yazan pubg dir. Onu usb belleğin bir yerlerine at. Bu kadar. Arkadaşında aynısı yapsın. Olur. Sorun olursa cevaplayabilirm.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PUBG>özellikler>yerel dosyalar>oyun dosyalarını yedekle>usb bellek daha sonra arkadaşının bilgisayarına geç steam a gir sol üst köşedeki steam>oyun yedeğini geri yükle 15-20 dk içinde arkadaşının bilgisayarına kurulur

PUBG nin kurulu olduğu diskten steam libaryden Steamapps e giriyorsun. Commona giriyorsun. PUBG yi usb belleğe atıyorsun sonra commondan geri gidiyorsun. Orda appmanifestler var. Ordan PUBG ninkini buluyorsun. Notlardan açıp player unk…. Yazan PUBG dir. Onu usb belleğin bir yerlerine at. Bu kadar. Arkadaşında aynısı yapsın. Olur. Sorun olursa cevaplayabilirm.
İkiniz farklı yöntem söylemişsiniz hangisi daha sağlıklı olur hangisini yapayım yani ?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Rıfat Toklu
benimkide sorunsuz bir yöntem sen bilirsin daha basit öteki türlü yanlış yaparsan tekrar tekrar uğraşadabilirsin benimki direk steam arayüzü kullanarak yapıldığı için biraz daha basit yine de sana kalmış arkadaşın yaptığı yöntemi ben daha önce duymadım. ben pc sıfırlarken kullanıyorum pc sıfırlandıktan sonra tüm oyunlarım en geç 2 saat içinde inmiş oluyor(yaklaşık 9-10 oyun var)

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
PUBG>özellikler>yerel dosyalar>oyun dosyalarını yedekle>usb bellek daha sonra arkadaşının bilgisayarına geç steam a gir sol üst köşedeki steam>oyun yedeğini geri yükle 15-20 dk içinde arkadaşının bilgisayarına kurulur

@rifat.toklu hocam burdan hangisini seçicem acaba yardım edermisiniz

PUBG nin kurulu olduğu diskten steam libaryden Steamapps e giriyorsun. Commona giriyorsun. PUBG yi usb belleğe atıyorsun sonra commondan geri gidiyorsun. Orda appmanifestler var. Ordan PUBG ninkini buluyorsun. Notlardan açıp player unk…. Yazan PUBG dir. Onu usb belleğin bir yerlerine at. Bu kadar. Arkadaşında aynısı yapsın. Olur. Sorun olursa cevaplayabilirm.
Arkadaşım yüklerken dosyaları aldığım yerlere atıcak dimi benim hesabıma falan giriş yapma ihtimali varmı peki böyle dosya ile atınca ?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-06-02 181711.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-02 181711.png
    18 KB · Hit: 25

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@rifat.toklu hocam burdan hangisini seçicem acaba yardım edermisiniz

Arkadaşım yüklerken dosyaları aldığım yerlere atıcak dimi benim hesabıma falan giriş yapma ihtimali varmı peki böyle dosya ile atınca ?
Hocam fotoyu daha önceden görmemiştim. Dc den yardımcı olabilirim istersen

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Hocam fotoyu daha önceden görmemiştim. Dc den yardımcı olabilirim istersen
O foto diğer yöntemin fotosu ona takılmayın. Oyunun commondan alıp usbye atıcam bide geri gelip appmanifest dosyasını atıcam sonra arkadaş dosyaları aldığım yere kendi bilgisayarına atıcak dimi başka bişi yapmasına gerek var mı doğrulama falan veya oyun yüklü gözükebilecek dimi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,297
Üyeler
156,309
Son üye
talh
Top Bottom