Neler Yeni

Yardım QCY H3 mü? Razer BlackShark V2 X mi?

M3YS3N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
halil öz
Pc için taksitle kulak üstü kulaklık alıcam ama bu ikisinin arasında kaldım.Qcy yi alırsam hem sporda da kullanırım diye düşünüyorum ama kulaklık telefon kulaklığı ve sadece stero.rzer ı arkadaşım önerdi ama oda pek içime sinmedi.
Pc de şu an Jbl C100Cl kullanıyorum.bu kulaklık bana oyunlarda falan hiç sıkıntı çıkarmadı yinede QCY H3 sanki yetmiycekmiş gibi geliyor bana.siz ne önerirsiniz?

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Gurkan
black shark ben onermıyorum kulaklıkta gıcırdamalar mevcut kulaklıktan ses fulleyınce sag tarafta ses azalması oluyor

RustChole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şahin Eray Atış
Pc için taksitle kulak üstü kulaklık alıcam ama bu ikisinin arasında kaldım.Qcy yi alırsam hem sporda da kullanırım diye düşünüyorum ama kulaklık telefon kulaklığı ve sadece stero.rzer ı arkadaşım önerdi ama oda pek içime sinmedi.
Pc de şu an Jbl C100Cl kullanıyorum.bu kulaklık bana oyunlarda falan hiç sıkıntı çıkarmadı yinede QCY H3 sanki yetmiycekmiş gibi geliyor bana.siz ne önerirsiniz?
Özelliklere bakınca gürültü önleme ve genel kullanım için H3 gayet iyi ve oynayacağın oyunlarda da sorun yaratmadan iyi iş görür. H3 genel olarak daha çok işine yarar

Top Bottom