Neler Yeni

Qcy t13 nasıldir ve kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,644
İsim
Burak Karadağ
QCY T13 kullanıyorum bass gayet iyi ve ben 3 aydır henüz bir problem yaşamadım. F/P ürünü

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Eagle
QCY T13 kullanıyorum bass gayet iyi ve ben 3 aydır henüz bir problem yaşamadım. F/P ürünü
Hocam peki bu fiyata daha iyisi varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şarjı ne kadar gidiyor ve de pubg gibi oyunlarda güzel ses kasabiliyirmuyuz ve de son olarak ses gecikmesi nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,644
İsim
Burak Karadağ

Şarjı ne kadar gidiyor ve de PUBG gibi oyunlarda güzel ses kasabiliyirmuyuz ve de son olarak ses gecikmesi nasıl
Valla o kadar detaylı bir test veyahut inceleme yapmadım. Aldım kullanıyorum :) Şarjı 5 günde 1 dolduruyorum. Ses gecikmesi vs çok iyi

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes

Şarjı ne kadar gidiyor ve de PUBG gibi oyunlarda güzel ses kasabiliyirmuyuz ve de son olarak ses gecikmesi nasıl
Hocam sorduğunuz soruları attığım videodan daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

• Beğen
Reaksiyonlar: egle

Darkone22

80+ Bronze
Arkadaşlar bütçem 400 TL şuanlik Qcy t13 düşünüyorum bu fiayt bandında daha iyi bir kulaklık varmı ve yatta başka bir kulaklık önerisi olan varmı
Ben de var bir süre sinra ben de cızırtı yapmaya başladı iki tarafda. Anlamadım uyguna aldığım için uğraşmıyorum

Ben de var bir süre sinra ben de cızırtı yapmaya başladı iki tarafda. Anlamadım uyguna aldığım için uğraşmıyorum
Ayriyetten mikrofonu ve sesi çok iyi. Mikrofon kısmında karşı tarafa net gidiyor sesim

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
yusuf ecer
Arkadaşlar bütçem 400 TL şuanlik Qcy t13 düşünüyorum bu fiayt bandında daha iyi bir kulaklık varmı ve yatta başka bir kulaklık önerisi olan varmı
Kullanıyorum, 180tlye aldım 2hafta önce. Fiyata göre bedava bence. Şarjı iyi gidiyor sesi vs de iyi. Bu fiyata alınır mı bilemiyorum ama.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Eagle
Hocam sorduğunuz soruları attığım videodan daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Hocam oyun modunda şarjı nasıl harcıyor ve de oyun modundayken ses gecikmesi nasıl

Kullanıyorum, 180tlye aldım 2hafta önce. Fiyata göre bedava bence. Şarjı iyi gidiyor sesi vs de iyi. Bu fiyata alınır mı bilemiyorum ama.
Ben inada takıldım bu fiyata bu kulaklık alınır mı

Top Bottom