Neler Yeni

QP den alışveriş yapanlar bakabilir mi?

CrowleyS

80+
Merhaba,

Buradan kule soğutucu alacağım fakat içinden macun çıkıyor mu, bilen var mı?
İçeriğinde yazmıyor.

Teşekkürler.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Berkecan Ergin
Ürün bazlı değişkenlik gösterdiği için qp yi arayıp onlardan teyit almanız daha sağlıklı.

heraishere

80+ Bronze
Termalright Pearless Assasin 120 SE almıştım onda macun vardı. Tamamen markaya bağlı bu durum. Size önerim alacağınız kule tipi soğutucunun videosuna göz atın. Kutu içeriğinde termal macun var ise size gelen üründe de vardır. Teyit amaçlı mağazayıda arayadabilirsiniz.

CrowleyS

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Termalright Pearless Assasin 120 SE almıştım onda macun vardı. Tamamen markaya bağlı bu durum. Size önerim alacağınız kule tipi soğutucunun videosuna göz atın. Kutu içeriğinde termal macun var ise size gelen üründe de vardır. Teyit amaçlı mağazayıda arayadabilirsiniz.
Aradım hocam, ya sürülü geliyormuş yada içinden çıkıyormuş. Sizce sürülü gelmiş olması ikinci el anlamına gelmez değil mi ?

heraishere

80+ Bronze
Aradım hocam, ya sürülü geliyormuş yada içinden çıkıyormuş. Sizce sürülü gelmiş olması ikinci el anlamına gelmez değil mi ?
Hayır fabrika çıkışlı sürülü oluyor bazı ürünler de. En basit örneği AMD stok fanlarında verebilirim. AMD stok fanlarında fan bloğunda sürülü geliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,510
Üyeler
156,509
Son üye
manko6060
Top Bottom