Neler Yeni

R3 3100 Patriot viper steel

MətRock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf bilal okumuş
Soru biraz garip gelebilir
Bi kaç saat önce güç kaynağım arızalandı şimdi bi arkadaşla konuşuyordum ondada güç kaynağı sürekli sıkıntı çıkartıyormuş ramler uyumsuz olduğundan demiş bi bilgisayarcı sonra ramleri değiştirmiş 2. El ramlerle sorun çözülmüş falan filan şimdi yaklaşık 1 senedir aktif olarak kullanıyorum güç kaynağımıda 3 4 senedir kullanıyorum sistem ;
R3 3100
2x8 Patriot viper ram
Rx570 4gb
Termaltake 700w 80+
Soru şu ramler uyumsuz biliyorum (ucuz görünce aldım bakmadan ) ama 1 sene boyunca hiç bi sıkıntı çıkarttırmadılar işlemci ile ram uyumsuzluğu güç kaynağında böyle bi sorun yaratır mı 1 yıllık bi kullanımdan sonra

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ram'ler nasıl uyumsuz oluyor aynı model değil mi ?

güç kaynağı sürekli sıkıntı çıkartıyormuş ramler uyumsuz olduğundan demiş bi bilgisayarcı sonra ramleri değiştirmiş
Kalçam ile güldüm.

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Soru biraz garip gelebilir
Bi kaç saat önce güç kaynağım arızalandı şimdi bi arkadaşla konuşuyordum ondada güç kaynağı sürekli sıkıntı çıkartıyormuş ramler uyumsuz olduğundan demiş bi bilgisayarcı sonra ramleri değiştirmiş 2. El ramlerle sorun çözülmüş falan filan şimdi yaklaşık 1 senedir aktif olarak kullanıyorum güç kaynağımıda 3 4 senedir kullanıyorum sistem ;
R3 3100
2x8 Patriot viper ram
Rx570 4gb
Termaltake 700w 80+
Soru şu ramler uyumsuz biliyorum (ucuz görünce aldım bakmadan ) ama 1 sene boyunca hiç bi sıkıntı çıkarttırmadılar işlemci ile ram uyumsuzluğu güç kaynağında böyle bi sorun yaratır mı 1 yıllık bi kullanımdan sonra
Kim diyor ramlerin uyumsuz olduğunu? Eniştem apu sisteminde 2x8 Patriot ram ve yeğenimde Ryzen 3100 sisteminde 2x8 Patriot ram kullanıyor ne bir sorun var ne başka bir şey. Ram uyumsuzluğu eskidendi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,326
Üyeler
153,534
Son üye
bay umutsuz
Top Bottom