Neler Yeni

R5 3600 ısınma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Tayfun erdogan
Arkadaşlar r5 3600 icin stok sogutucu yetmiyor. Nfs heat ultra grafiklerde 80 dereceyi gördüm. Sizce stok fan yerine amd wraith prism alsam sicaklikta bariz düşüş yaşar miyim. Sivi sogutmaya butcem pek elvermiyor

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,142
İsim
Musa
Arkadaşlar r5 3600 icin stok sogutucu yetmiyor. Nfs heat ultra grafiklerde 80 dereceyi gördüm. Sizce stok fan yerine amd wraith prism alsam sicaklikta bariz düşüş yaşar miyim. Sivi sogutmaya butcem pek elvermiyor
Dostum zaten 3600'ün stok fanı kendi işlemcisi için yeterli değildir. Aldıktan sonra mutlaka yanına harici bir soğutucu alman gerekir. Stok soğutucu ile bu değerleri görmen normal
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kule tipi hava soğutucu alsanda işini görür, illa sıvı soğutucu almana gerek yok

ErselMert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ersel Mert
Instagram
@erselmert
Twitter
erselmert
Forumda genelde T6 ultra öneriliyor bir bak derim @crazyreign bu işin pirlerinden

Ak'f

80+ Bronze
Önerdiginiz kule tipi sogutucu var mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Iş gorur mu hocam bu. Yani 10 derece felan dusurur mu acaba oc yapmadan
Linki düzelttim bu arada.Forumda çok öneriliyor bu soğutucu.Sebebi ise bu fiyata güzel soğutması.Ancak kaç derece soğutur net bilgi veremem.Ama bu fiyata önerilen ilk soğutucu budur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Tayfun erdogan
Linki düzelttim bu arada.Forumda çok öneriliyor bu soğutucu.Sebebi ise bu fiyata güzel soğutması.Ancak kaç derece soğutur net bilgi veremem.Ama bu fiyata önerilen ilk soğutucu budur.
Tesekkur ederim 300 liraya kadar butcem var. Guz sogutsun yeter ki

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
T6 ultra al wraith prisme fln gerek yok al T6 Ultra geç

YUSUF5650

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yusuf Yalvaç
Ya bende t6 almak istiyorum fakat nasıl takacagimi bilmiyorum forumda varmıdır bunun takılışı felan

Top Bottom