Neler Yeni

r5 5600 soğutucu önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir
Bütçe
500
500 TL civarlarında r5 5600 için soğutucu bakıyorum. Perfan 120h'nın ID-Cooling SE-224-XT ile aynı olduğunu söylüyorlar. Perfan 120h alınır mı? Farklı önerilerinizi de bekliyorum. Snowman T6 stoklarda olmadığı için önermeyin lütfen

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Metehan
Hocam işlemci çok ısınıyor mu peki ?

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Muhammed Saki Çelikten
500 TL civarlarında r5 5600 için soğutucu bakıyorum. Perfan 120h'nın ID-Cooling SE-224-XT ile aynı olduğunu söylüyorlar. Perfan 120h alınır mı? Farklı önerilerinizi de bekliyorum. Snowman T6 stoklarda olmadığı için önermeyin lütfen
Hocam soğutucu istiyorsun tamam iyi hoş da kasan iyi mi havalaniyor kasa ısınıyor mu falan bir sürü etken var :( kasan çok iyi bir kasa değilse sıvı soğutma bakılabilir gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam soğutucu istiyorsun tamam iyi hoş da kasan iyi mi havalaniyor kasa ısınıyor mu falan bir sürü etken var :( kasan çok iyi bir kasa değilse sıvı soğutma bakılabilir gibi
Corsair spec delta full mesh olmadığı için hava sirkülasyonu pek iyi değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Muhammed Saki Çelikten
Bir videodan gördüğüm kadarıyla kule tipi fanları iyi havalandırmalı kasalara öneriyorlar kasa çok işi tutuyor ise sıvı soğutma öneriyorlar videonun yalancısıyım ama mantıklı geldi bana.

GLobaL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, İşlemci, Bilgisayar
Steam
siryyyy
Bir videodan gördüğüm kadarıyla kule tipi fanları iyi havalandırmalı kasalara öneriyorlar kasa çok işi tutuyor ise sıvı soğutma öneriyorlar videonun yalancısıyım ama mantıklı geldi bana.
benim kasanın her yeri mesh ve sıvı soğutma var bilmeyerek 2x atmışım :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Muhammed Saki Çelikten

Ekler

• Screenshot_2022-11-26-01-47-29-819_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2022-11-26-01-47-29-819_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    374.8 KB · Hit: 31
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir
Ben de aynıı işlemciyi aldım rx6800 ile ısınma sorunalrı yaşar mıyım ?
Hava sirk
Ben de aynıı işlemciyi aldım rx6800 ile ısınma sorunalrı yaşar mıyım ?
RX 6600 var stok fan yetmiyor benchmark testinde 93 civarlarında geziyor fakat benim kasanın hava sirkülasyonu iyi değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Price drop görünüyor ne dersiniz?

Kasada kaç fan var ne kadar fan boşluğu var acaba ?
Teşekkürler bakıcam buna

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Muhammed Saki Çelikten
Hava sirk

RX 6600 var stok fan yetmiyor benchmark testinde 93 civarlarında geziyor fakat benim kasanın hava sirkülasyonu iyi değil

Teşekkürler bakıcam buna
Dostum kasanın sirkülasyonu da artırabilirsin sıvı soğutma ile beraber ondan soruyorum kasa fanı kaç tane var (işlemci değill:))

Dostum kasanın sirkülasyonu da artırabilirsin sıvı soğutma ile beraber ondan soruyorum kasa fanı kaç tane var (işlemci değill:))
Ve sıvı soğutma alıyorsan kasa fanı gibi takılıyor ya boş slot olmalı bu önerdiğimde 120mm yani 1 kasa fanı genelde 120mm oluyor

Ve sıvı soğutma alıyorsan kasa fanı gibi takılıyor ya boş slot olmalı bu önerdiğimde 120mm yani 1 kasa fanı genelde 120mm oluyor
Bir ucu işlemciye bir ucu kasaya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kadir

3 adet önde, 2 adet yukarıda 1 tane de egzoz fanı var

Top Bottom