Neler Yeni

r5 7500f çok mu ısınıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Emirhan
Bütçe
37
arkadaşlar bu işlemcinin olduğu sistemi alıcam ama yorumları okudum ve çok fazla ısınıyor gibi yorumlarla karşılaştım şimdi sistemi alırken normalde sıvı soğutma taktırırdım ama bütçemi aşıyor ilerde taktırırım desem nasıl takılcağını bilmiyorum bilgisayarı bilmediğim insanlara da vermek istemiyorum yüksek ihtimalle ayrıyetten bi soğutma almam stok soğutucuyla kullanırım diye düşünüyorum aranızda bu işlemciyi kullanan varsa yorum yapabilir mi bu arada alcağım sistem şu onun hakkında da yorum yaparsanız sevinirim bütçem 37k

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
848
İsim
Kadir Efe Ulusoy
dostum o ekran kartı yazın yanabılır 4070 super ısınabılıyor 3 fanlı olanı varsa al derım

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım ve yazılım
Knk adam haklı 4070 s ben de var ve ısınıyor kasada kucuk haberin olsun

Hydra*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat
arkadaşlar bu işlemcinin olduğu sistemi alıcam ama yorumları okudum ve çok fazla ısınıyor gibi yorumlarla karşılaştım şimdi sistemi alırken normalde sıvı soğutma taktırırdım ama bütçemi aşıyor ilerde taktırırım desem nasıl takılcağını bilmiyorum bilgisayarı bilmediğim insanlara da vermek istemiyorum yüksek ihtimalle ayrıyetten bi soğutma almam stok soğutucuyla kullanırım diye düşünüyorum aranızda bu işlemciyi kullanan varsa yorum yapabilir mi bu arada alcağım sistem şu onun hakkında da yorum yaparsanız sevinirim bütçem 37k
ben kule tipi soğutucu ile kullanıyorum, bu işlemciye sıvı soğutma almana gerek yok. en ağır oyunlarda bile max 55-60 dereceleri gördüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben kule tipi soğutucu ile kullanıyorum, bu işlemciye sıvı soğutma almana gerek yok. en ağır oyunlarda bile max 55-60 dereceleri gördüm
Öyleyse süper donanım arşivinin videosunu izlemiştim orda bile 97 dereceyi görmüştü god of war da falan

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Emirhan
büyük ihtimalle o videoda stok soğutucu vardır
Kule tipi fiyatları ortalama ne kadar bi de takması basit mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer takması basitse ilerde alır kendim takarım kusura bakmayın bu konularda hiç fikrim yok

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
848
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Öyleyse süper donanım arşivinin videosunu izlemiştim orda bile 97 dereceyi görmüştü god of war da falan
o videonun tarihine bak şuan yazın en tepe noktasındayız biz ona 3 4 derece daha koy benim yanmaktan akstım ısınır max 73 olacakken 80 olur gibisinden yazın pc kullanmak zulum

Top Bottom