Neler Yeni

R5 7500F için Kule Tipi Önerisi

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Caner kart
burası yazın max 33k oluyor varsayalım alan wake 2,tlou,rdr2 vs en yükse oynayacağım 85'i geçermi ? yt de vs videoda bulamıyorum ki
Aynı şekilde aradım, satıcı yorumlarına göz atiyorum siteden bence illaki birisi sormustur cevap vermislerdir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sogutucunun max tdp'si 180miş.
7500f 65 tdp degerine sahip olmasi lazim.
Yani kagit uzerinde evet olmasi gerekiyor bu sogutucunun. Ama sogutucuyu montajlarken mx4 termal macun surulmesini oneririm
(Bunu alacaksan ARGB olanı almsyı unutma, rgb olani alirsan renkleri kendi rastgele degisiyor mudahale edilmiyor)
214-brif-copy.jpg

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
MEHMET MUSTAFA
Aynı şekilde aradım, satıcı yorumlarına göz atiyorum siteden bence illaki birisi sormustur cevap vermislerdir

Sogutucunun max tdp'si 180miş.
7500f 65 tdp degerine sahip olmasi lazim.
Yani kagit uzerinde evet olmasi gerekiyor bu sogutucunun. Ama sogutucuyu montajlarken mx4 termal macun surulmesini oneririm
(Bunu alacaksan ARGB olanı almsyı unutma, rgb olani alirsan renkleri kendi rastgele degisiyor mudahale edilmiyor)
Alıntıyı görüntüle
Attığınız Sisteme sığar mı bu

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Caner kart
Gpu : 340mm(Max.)
CPU : 165mm(Max.)
Yaziyor buradaki bilgilere gore sığmalı

Bu arada argb kontrolcu alman gerekebilir, istersen yarin gamegaraji arayip bir sor kasada argb kontrolcu varmi diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
MEHMET MUSTAFA
Gpu : 340mm(Max.)
CPU : 165mm(Max.)
Yaziyor buradaki bilgilere gore sığmalı

Bu arada argb kontrolcu alman gerekebilir, istersen yarin gamegaraji arayip bir sor kasada argb kontrolcu varmi diye
Argb Kontrolcü ne için alınacak ki?(Sordum Kasada ARGB Kontrolcü yok dedi.Kasanın üstündeki Açma Kapama Tuşunun yanındaki Ufak tuşa basarak renkleri değiştirebilirsiniz dedi.) @cornlov

Son düzenleme:
Top Bottom