Neler Yeni

R7 5800X Sistem Nasıldır?

Ağırlıklı olarak oyun ve Render yapacağım. Uzun ömürlü olmasını istiyorum. Nasıl? Görünüş benim için önemli bu videodaki gibi yapmaya çalıştım

Ryzen 7 5800x
Asus Rog Strix B550-F Gaming
Gskill Trident Z Neo Rgb 32 (2x16) 3200mhz
Crucial P5 1Tb 3400/3300
6-7K Arası İncehesapdan Ekran kartı alacağım
Cougar Blazer Kasa
Silverstone 120R ARGB FAN (2 Tane)
Pf360/İyi Bir indirim bulursam Galahad 360
Corsair CX750F +80 Bronz Güç Kaynağ

Tüm parçaları tek tek alacağım. İndirimler yakalamaya çalışacağım.

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Tek tek toplamak indirim ile bile çok pahalıya gelecektir. Bence diyorum çok uyguna indirim ile beklenilenden ucuza da ürün bulunabilir. Yani bunun tam bir cevabı yok hocam bence direk hazır sistem alın daha uyguna gelecektir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek tek toplamak indirim ile bile çok pahalıya gelecektir. Bence diyorum çok uyguna indirim ile beklenilenden ucuza da ürün bulunabilir. Yani bunun tam bir cevabı yok hocam bence direk hazır sistem alın daha uyguna gelecektir.
Bu kasanın bulunduğu bir hazır sistem malesef yok . Pc'yi 1 kere alıyorsun uzun süre kullanıyorsun . Olmuşken gerekirse pahalı olsun ama istediğim olsun istiyorum. Yinede sağolun fikriniz için

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Bu kasanın bulunduğu bir hazır sistem malesef yok . Pc'yi 1 kere alıyorsun uzun süre kullanıyorsun . Olmuşken gerekirse pahalı olsun ama istediğim olsun istiyorum. Yinede sağolun fikriniz için
P5 yerine Firecuda 510 olabilir. RAM'ler hakkında pek bilgim yok onun dışında güzel sistem.

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Tercih meselesi hocam düşünceleriniz için ben teşekkür ederim. Bence kasa ve görünüş makyaj olarak gözüme gözükmekte ondan hazır sistem demiştim ama parça toplama olarak da yapılabilir.

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Attığım videodaki görüntüyü alabilirmiyim bu Parçalarla . P5'e gelirsek onu forumdaki arkadaşlar 970 Evo Plus ile kafa kafaya olduğunu söylüyorlardi
Kasa aynıysa içinde isterse Ryzen 3 1200 olsun görüntüde fark olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,819
Üyeler
140,558
Son üye
dekulows
Top Bottom