Neler Yeni

r7 7735hs sürücü sorunu

Ozaui

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özay Melih Yıldız
Asus tuf a15 2023 4060 lı bir laptop aldım. Cihazda herhangi bir problem yok şu anda ancak internette gezerken bazen ekranın üstünde dalgalanma oluyor. Ancak hiçbir şekilde oyunlarda olmuyor. GOW, Marvel's spiderman vs oynadım sorun yaşamadım.

Aklıma sürücü sorunu olabileceği geldi. R7 7735hs eski sürücüsünü yükledim. Çok büyük oranda azaldı ama nadir de olsa hala yapmaya devam ediyor. Nasıl çözüm bulabilirim acaba?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,388
İsim
Emre Zengin
Asus tuf a15 2023 4060 lı bir laptop aldım. Cihazda herhangi bir problem yok şu anda ancak internette gezerken bazen ekranın üstünde dalgalanma oluyor. Ancak hiçbir şekilde oyunlarda olmuyor. GOW, Marvel's spiderman vs oynadım sorun yaşamadım.

Aklıma sürücü sorunu olabileceği geldi. R7 7735hs eski sürücüsünü yükledim. Çok büyük oranda azaldı ama nadir de olsa hala yapmaya devam ediyor. Nasıl çözüm bulabilirim acaba?
https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 AMD Cleanup Utility ile kaldır. Güvenli moda girmek isteyecek onay ver. Ondan sonra sorduğu her şey evet ya da tamam de. Kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatacak. Windows ekranı gelecek. Geldikten sonra Windows Update'e girip güncelleştirmeleri denetle. Asus'un kendi AMD sürücüsünü yükleyecek. Bir onla dene bakalım sorun olup olmayacağını.

Ozaui

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özay Melih Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemi yaptım bir süre kullandım. Şu anda herhangi bir problem yok gibi ancak yeni güncellemeleri amdnin uygulamasından alamayacağım. Sorun olur mu acaba? Tekrar yükliyim mi yoksa windows updateler üzerinden mi almaya devam edeyim?

Ozaui

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özay Melih Yıldız
Şimdi fark ettim de hala sorun devam ediyor. Sadece internette gezerken oluyor ama bu sorun. Asla oyunlarda veya ekran kartını kullanan yerlerde sorun olmuyor.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,388
İsim
Emre Zengin
İşlemi yaptım bir süre kullandım. Şu anda herhangi bir problem yok gibi ancak yeni güncellemeleri amdnin uygulamasından alamayacağım. Sorun olur mu acaba? Tekrar yükliyim mi yoksa windows updateler üzerinden mi almaya devam edeyim?
Update üstünden veriliyor güncelleme hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi fark ettim de hala sorun devam ediyor. Sadece internette gezerken oluyor ama bu sorun. Asla oyunlarda veya ekran kartını kullanan yerlerde sorun olmuyor.
Google Chrome gir. Google ayarlarından donanım hızlandırmayı kapat.

Latino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Tufan

Hocam memnun musunuz laptopdan?

Ozaui

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özay Melih Yıldız
Hocam memnun musunuz laptopdan?
Ben memnunum. Yeni amd grafik güncellemesi sonrası herhangi bir problem de kalmadı. Rdr2 GOW Marvel's Spiderman gibi oyunları yüksek ayarlarda min 100 fps oynuyorum

Latino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Tufan
Ben memnunum. Yeni amd grafik güncellemesi sonrası herhangi bir problem de kalmadı. Rdr2 GOW Marvel's Spiderman gibi oyunları yüksek ayarlarda min 100 fps oynuyorum
Nereden yüklüyoruz hocam? Özele mesaj attim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,712
Üyeler
145,244
Son üye
Comoloktay
Top Bottom