Neler Yeni

R9 7950X3D Sistem nasıldır?

Hagelfs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerim MORAY
  • Kasa: Revenge Supernova 7 RGB Siyah.
  • PSU: ASUS ROG STRIX 750W 850W 1000W.
  • Anakart: ASUS Prime B650M-K DDR5 6400MHz.
  • Ram: G.Skill Trident Z5 RGB 2x16 6400MHz DDR5.
  • M.2 SSD: Samsung 990 Pro PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSD.
  • Ekran Kartı : ASUS RTX 3060 Ti TUF Gaming 256 bit GDDR6 8 GB.
  • İşlemci: AMD Ryzen 9 7950x3D.
  • Sıvı Soğutma: ASUS TUF Gaming LC II 360mm ARGB Sıvı Soğutma.
  • Monitör: ASUS VG259QM 280Hz 1ms GtG fastIPS.
  • Koltuk: Hawk Gaming Chair Fab V4 Kumaş Oyuncu Koltuğu.

Öncelikle merhaba, sıfırdan bir sistem dizeceğim. Gördüğünüz üzere ekipmanlarım her şeyim var. Kasa, monitör ve koltuk alımı yapacağım. Ekran kartını ileride upgrade yapacağım şimdilik bunu alacağım bu konuda linç etmeyin lütfen, sonrasında 7800x3D neden seçmedin derseniz hem ileriye dönük almak istedim hem de daha iyi yani neden olmasın, onun harici görüşlerinizi veya daha nasıl iyileştirecebileceğimi belirtirseniz çok sevinirim, koltuk, psu ve ssd (SSD daha iyi olabilirmi yoksa yeterlimi üst düzeymi zaten) konusunda emin değilim.
Düşünülebilir, şimdiden teşekkürler 💙

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,329
İsim
Emre siyah
koltuğu yakıştıramadım sadece ben şahsen kullanıyorum yastıkları çok kötü ikisini de kaldırdım belime yastık koydum onun dışında bütçe konusunda sıkıntı çekmiyor gibisiniz ben olsam x670 anakart tercih eder ssdyi de 2tb alırdım.

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Burak Kiremitçi
Son düzenleme:

Hagelfs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerim MORAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
koltuğu yakıştıramadım sadece ben şahsen kullanıyorum yastıkları çok kötü ikisini de kaldırdım belime yastık koydum onun dışında bütçe konusunda sıkıntı çekmiyor gibisiniz ben olsam x670 anakart tercih eder ssdyi de 2tb alırdım.
Koltuk konusunda bende emin değilim ama anakarttada o şekilde emin değilim ama o biraz fazlaya kaçıyor gibi o fiyatlara yada biraz üstünde Asus güzel bi anakart olabilir, SSD dede upgrade yapabilirim 990 pro yeterince yeterli sanırım hız vs. olarak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart olarak matx okucaksa bunu öneririm.7950x ile dahi testleri başarılı.
Asus takıntım var ama emin değilim :(

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Mirhan Yalçın
Koltuk konusunda bende emin değilim ama anakarttada o şekilde emin değilim ama o biraz fazlaya kaçıyor gibi o fiyatlara yada biraz üstünde Asus güzel bi anakart olabilir, SSD dede upgrade yapabilirim 990 pro yeterince yeterli sanırım hız vs. olarak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus takıntım var ama emin değilim :(
Asrock zaten asusun yan markasıydı anakartları genelde çok kaliteli oluyor

Top Bottom