Neler Yeni

ram frekansım 1467 mhz gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
burak
normalde ram frekansım 2933 mhz ile çalışmaktaydı ama windows güncelledikten sonra görev yöneticisinde 1467 mhz yazdığını gördüm ve çok moralim bozuldu bunun sebebi nedir lütfen bi yardım edin !!!!!!!!

Sakultah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ömer Sofuoğlu
Görev yöneticisinde öyle görünmesi normal. İki ile çarpın. Ama şüpheniz varsa kontrol etmek için cpu-z yükleyip kontrol edin en doğru bilgiyi görürsünüz

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
normalde RAM frekansım 2933 mhz ile çalışmaktaydı ama windows güncelledikten sonra görev yöneticisinde 1467 mhz yazdığını gördüm ve çok moralim bozuldu bunun sebebi nedir lütfen bi yardım edin !!!!!!!!
DDR4 özelliği ile bahsettiğiniz normal frekansında olur :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yasin ÇAVUŞ
normalde RAM frekansım 2933 mhz ile çalışmaktaydı ama windows güncelledikten sonra görev yöneticisinde 1467 mhz yazdığını gördüm ve çok moralim bozuldu bunun sebebi nedir lütfen bi yardım edin !!!!!!!!
BIOS menüsüne girip Ram in mhz değiştirip gerçek mhz değerine al

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görev yöneticisinde öyle görünmesi normal. İki ile çarpın. Ama şüpheniz varsa kontrol etmek için CPU-z yükleyip kontrol edin en doğru bilgiyi görürsünüz
çarpınca 2933 mhz çıkıyor yani bu normal bir durum mu ve sonradan geri 2933 mhz yazarmı görev yöneticisinde çünkü önceden öyle yazıyodu ?

Sakultah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ömer Sofuoğlu
çarpınca 2933 mhz çıkıyor yani bu normal bir durum mu ve sonradan geri 2933 mhz yazarmı görev yöneticisinde çünkü önceden öyle yazıyodu ?

Ben görev yöneticisinde hep 1500 yazar diye biliyorum çünkü şuan benim bilgisayarımda durum böyle. Dediğim gibi cpu-z yükleyin bakın. Ama siz biostan zaten bakmışsınız. Herhangi bir sorun yok içiniz rahat etsin..

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben görev yöneticisinde hep 1500 yazar diye biliyorum çünkü şuan benim bilgisayarımda durum böyle. Dediğim gibi CPU-z yükleyin bakın. Ama siz biostan zaten bakmışsınız. Herhangi bir sorun yok içiniz rahat etsin..
çok teşekkür ederim sağolun gece gece kafayı yemiştim peki son olarak bu oyunlarda bir sıkıntı çıkartmaz demi
fps değerlerinde falan

beritankorkusuz

80+ Silver
Görev yöenticisndeki durumları 2 ile çarpın.Veya bios girip doğru sonuca bakın

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
biosta 2933 mhz gözüküyo şuan
Tamam öyleyse doğru olan o bir problem yok. Windows belleğinizi tek kanal olarak gösteriyor. yeni bir güncelleme de düzeltirler yada son güncellemeyi silin istiyorsanız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,607
Üyeler
154,771
Son üye
SerdaRuh
Top Bottom