Neler Yeni

Ram kullanımı kaç olmalı

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
csde benim bilgisayarım 1.7 kullanıyor normal yani. 4gb ram bile cs için yeter. 2gb zorlar.

uydu3

80+ Silver
Konuyu başından okuyun
E arkadaşım okuyroum 2gb ram kullanması normal diyorum arkada birsürü şey açık yüzde 90 ı bulmasıda o yüzden diyorum siz neyden bahsediyorsunuz

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,440
İsim
Adem
E arkadaşım okuyroum 2gb RAM kullanması normal diyorum arkada birsürü şey açık yüzde 90 ı bulmasıda o yüzden diyorum siz neyden bahsediyorsunuz
:) ben bu ss arkadaşın 2gb ram kullanması az demesi üzerine oyunu açıp ss alıp çektim amacım orada oyunun kaç gb ram kullandığını göstermek zaten anlıyorum ben neden kullanımın yüksek olduğunu hatta arkadaş bilmiyorsa neden %90 o zaman dememesi için arkada başka programlar açık vs yazdım üşenmeyip eğer görev yöneticisine 5 sayfa açıkken bakarsanız 10 sayfa açık gibi göstereceğini görürsünüz.Takıldığım konu ben o ss oyunun kaç gb kullandığını göstermek için almam sizin arkada açık olan operaya takılmanız

uydu3

80+ Silver
:) ben bu ss arkadaşın 2gb RAM kullanması az demesi üzerine oyunu açıp ss alıp çektim amacım orada oyunun kaç gb RAM kullandığını göstermek zaten anlıyorum ben neden kullanımın yüksek olduğunu hatta arkadaş bilmiyorsa neden %90 o zaman dememesi için arkada başka programlar açık vs yazdım üşenmeyip eğer görev yöneticisine 5 sayfa açıkken bakarsanız 10 sayfa açık gibi göstereceğini görürsünüz.Takıldığım konu ben o ss oyunun kaç gb kullandığını göstermek için almam sizin arkada açık olan operaya takılmanız
Ben onu başta yazarken arkadaş attı zannettim o yüzden demiştim

Top Bottom