Neler Yeni

Ramlerin ışıkları birbirinden farklı yanıyor

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Kasım Can
Selamün aleyküm arkadaşlar. Kingston Fury Beast RGB kullanıyorum, ilk başta dördü birden şelale gibi ne güzel akıyordu ama nedense şimdi ikişer ikişer ayrı renkte yanıyorlar. Bazen dördünün de farklı renk olduğu oluyor. Fotoğrafı aşağıya bırakıyorum. Ayrıca Fury CTRL programı sadece A1 ve A2 slotlarını (ilk iki slot) tanıyor ve onlara etki ediyor. Yaşayan, çözümünü bilen var mı acaba?
IMG_20240529_130647-min.jpg

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,729
İsim
Emre Zengin
Selamün aleyküm arkadaşlar. Kingston Fury Beast RGB kullanıyorum, ilk başta dördü birden şelale gibi ne güzel akıyordu ama nedense şimdi ikişer ikişer ayrı renkte yanıyorlar. Bazen dördünün de farklı renk olduğu oluyor. Fotoğrafı aşağıya bırakıyorum. Ayrıca Fury CTRL programı sadece A1 ve A2 slotlarını (ilk iki slot) tanıyor ve onlara etki ediyor. Yaşayan, çözümünü bilen var mı acaba?
Alıntıyı görüntüle
Uygulamayı kaldırıp yeniden kurmayı denedin mi?

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Uygulamayı tekrar dene en kötü BIOS pilini söküp tekrar tak bir sıfırlansın.

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Kasım Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygulamayı kaldırıp yeniden kurmayı denedin mi?
Evet denedim, hatta yenice tekrar kurdum hâlâ aynı. Anakartım Asus olduğu için Armory Crate ve Aura Sync var, bunları da mı kaldırayım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uygulamayı tekrar dene en kötü BIOS pilini söküp tekrar tak bir sıfırlansın.
Tamamdır teşekkür ederim 👍🏻👍🏻👍🏻

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Evet denedim, hatta yenice tekrar kurdum hâlâ aynı. Anakartım Asus olduğu için Armory Crate ve Aura Sync var, bunları da mı kaldırayım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır teşekkür ederim 👍🏻👍🏻👍🏻
Armoury Crate kullanmayın bilgisayarınızdan imha edin. Hayatımda ondan daha kötü bir uygulama görmedim. Her şeyi bozuyor.

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Kasım Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Armoury Crate kullanmayın bilgisayarınızdan imha edin. Hayatımda ondan daha kötü bir uygulama görmedim. Her şeyi bozuyor.
Ben sürücüler için gerekli diye biliyordum ondan yüklemiştim, peki bunu kaldırdıktan sonra sürücü güncellemesi olup olmadığını nereden kontrol edeceğim

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Ben sürücüler için gerekli diye biliyordum ondan yüklemiştim, peki bunu kaldırdıktan sonra sürücü güncellemesi olup olmadığını nereden kontrol edeceğim
Sürücü güncellemesi için bir şey diyemem ama çok problemli bir uygulama RGB'leri ciddi anlamda bozuyor. Arkadaşım B550F kullanıyor onda da böyle bir sorun vardı kaldırıp 3. Parti rgb uygulaması ile düzeldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,454
Üyeler
156,332
Son üye
hasanreyiz607
Top Bottom