Neler Yeni

Rampage 500w 80+ PSU kötü müdür , c4 PSU nedir ?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,840
İsim
Sarp Yılmaz
Yazdığım yorumun farklı yere çekilmesi sinir bozucu. Aşırı rahatsız oluyorum ve tahammül edemiyorum.
Yorumunu yanlış yere çekildiği falan yok zaten o mesajin anlamı bu bir yere çektiğim falan yok.

Barneystinson

80+ Silver

isimsizüye

80+ Gold
1590663337514.png

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,840
İsim
Sarp Yılmaz
Haklısınız. Aşırı tepki göstediğimin farkındayım fakat yazdığım bir mesajın yarısını silip buradan ne anlamamı bekliyorsunuz diye sorunca... bilemiyorum
Sonunda tavsiye etmiyorum yazmış olman baştaki mesajın anlamını değiştirmiyor baştaki mesajın anlamı farklı sondaki farklı.
adam akıllı tek bir tanesini yazın ya tavsiye etmeyin yada övüyormuş gibi mesaj yazmayın.

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,731
İsim
Toxpox
Sonunda tavsiye etmiyorum yazmış olman baştaki mesajın anlamını değiştirmiyor baştaki mesajın anlamı farklı sondaki farklı.
adam akıllı tek bir tanesini yazın ya tavsiye etmeyin yada övüyormuş gibi mesaj yazmayın.
Daha fazla devam ettirmek istemiyorum. "Boş yapmayın" diyerek gereksiz tepki gösterdiğim için özür dilerim.

Baştaki " Birkaç şakacı arkadaş PSU'nun c4 bombası olduğunu ima etmiş " cümlesini kesinlikle dalga geçme anlamında kullanmadım yapılan benzetme için kullandım. " Kullanmadım, kullanandan sorun duymadım " ki gerçekten de böyle oldu ama yine de olumsuz olarak bahsedildiği için tavsiye etmediğimi söyledim.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,840
İsim
Sarp Yılmaz
Daha fazla devam ettirmek istemiyorum. "Boş yapmayın" diyerek gereksiz tepki gösterdiğim için özür dilerim.

Baştaki " Birkaç şakacı arkadaş PSU'nun c4 bombası olduğunu ima etmiş " cümlesini kesinlikle dalga geçme anlamında kullanmadım yapılan benzetme için kullandım. " Kullanmadım, kullanandan sorun duymadım " ki gerçekten de böyle oldu ama yine de olumsuz olarak bahsedildiği için tavsiye etmediğimi söyledim.
Benim size zaten bir suçladığım yok sadece diyorum ki yanlış anlaşılıyor gerek yok öyle şeylere bu kadar :)

Affection

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Batın
C4 Patlayıcı demek.
Canınız paranızdan kıymetli değil.
Sisteminiz de bir PSU'dan kıymetli değil.
Elinizden acilen çıkarmanızı öneriyorum o PSU'yu.
highpower ın 600w 80+bronze eco modeli nasıl

Top Bottom