Neler Yeni

Öneri Rampage Comfort Almayın Aldırmayın Kronik Sorunlu

ßeta

80+ Bronze
1 yıl önce forumun tavsiyesi üzerine Rampage Comfort Almıştım , alalı 1 yıl oldu ama dersler yoğun olduğu için çok az kullanabildim 90'saat anca kullanmışımdır, Kulaklık hemen kırıldı, bugün forumda ararken başka birinin kulaklığı da aynı yerden kırıldığını gördüm. Aynı yerden kırıldığını söyleyen 2 3 kişi ile daha görmüştüm Aşağıya linklerini bırakırım, esktra olarak bana gelen kulaklığıktamı böyle var hepsimi böyle kulaklığı 1 saatten fazla takmak imkansız çok rahatsız ediyor kulak pedlerinin izi kulağıma çıkıyor ve kulaklarımı kıp kırmızı yapıyor..
Yani anlayacağınız Confor kulaklığın sadece adında var

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
Bende bir kaç aydır kullanıyorum ama hiç kafamı veya kulağımı rahatsız etmedi. Sadece deri olduğu için terleme yapıyor. Performans olarak çok memnunum fakat kırılmaya müsait olduğu için dikkatli kullanılması gerekiyor. Kulaklığı hor kullananlara tavsiye etmem, en ufak ters harekette paranız çöpe gidebilir.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Saçma bir konu.
Senin kafana uymaması veya kulağına uymayıp kısa sürede şiddetli ağrı yapması diğer insanlara da yapacağı anlamına gelmez.
Bağlantı yeri zayıf evet zaten düşük bütçede bir kulaklık muazzam bir kalite bekleyemezsin. Dikkatli kullanacaksın.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Aynı kırılma sorununu bende yaşadım ama kullanıyorum hala ve memnunum.Benim kulaklarımı sıkmadı.Kulaklığı nazik kullanacaksanız alınır.

-CrawL

80+ Gold
Ben 3-4Aydır aktif olarak kullanıyorum kulağımda 10saat kaldıgıda oldu. Kulağım hiç acımadı ama ilk 2gün kulağımda tutamadım kulaklığı bende kırılma olmadı.

Top Bottom