Neler Yeni

🔥İndirim Rampage Comfort Kulaklık 229TL

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
Almam. Ben 2 kez Rampage ürün aldım. İkisi de bozuk çıktı. O zaman iade etmeyi de bilmiyordum.

Öyle bir önyargın oldu, kiramam daha.
Ben drop plus aldım 300tlye fiyatı çok iyi ama senin de dediğin gibi büyük bir önyargı var
Benim de vardı çünkü kulaklığın kablosu kırılmıştı bi daha rampage almam falan filan 300tlye iyi ki almışım drop plus'ı mikrofonu olsun ses kalitesi, basslar çok iyi fakat önyargının olması gayet normal bişey diyemeyiz

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
itopya güvenemedim o kargo olayından sonra

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
Ben drop plus aldım 300tlye fiyatı çok iyi ama senin de dediğin gibi büyük bir önyargı var
Benim de vardı çünkü kulaklığın kablosu kırılmıştı bi daha rampage almam falan filan 300tlye iyi ki almışım drop plus'ı mikrofonu olsun ses kalitesi, basslar çok iyi fakat önyargının olması gayet normal bişey diyemeyiz
Benim de vardı ama kullananların yorumlarını görünce kırıldı ön yargım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Maalesef kafayı ve kulakları çok sıkıyor ben de, baş ağrısı da yapıyor esneme oranı kötü.

SchoField

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Recep
Artık Trust blızz yerine bu fiyatta kesinlikle bunu öneririm
Ve kısa süreli indirim eğer uzun süre kalırsa baya iyi
Kaçırmayın derim 250TL altı kulaklık arıyorsanız
LİNK https://www.itopya.com/rampage-rgw9-comfort-RGB-71-surround-oyuncu-kulakligi/
Alıntıyı görüntüle

Akakçede en ucuz arattığımızda
Alıntıyı görüntüle
Allah razı olsun kral. Söylemesen bu fiyata bulamazdım yeminle. Hemen satın aldım sağolasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Konuda bahsedilen rampage comfort kulaklık, ses ve mikrofon kalitesi olarak çok başarılı ama maalesef ergonomisi konusunda bunları söyleyemem
kanka ben bi oturmaya 9-10 saat kalkmıyom pc başından çok mu ağrı yapar incelem videolarında rahat diyorlardı

Top Bottom