Neler Yeni

İnceleme Rampage Deluxe Bluetooth Oyuncu Kulaklığı

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,704
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Merhaba, Rampage'in mobil odaklı Bluetooth oyuncu kulaklığı Deluxe incelemesiyle karşınızdayım. Kulaklığın Bluetooth özelliği mobil için uyumlu ve PC'de tutarlı çalışmıyor ama PC'de de kablosuyla kullanabilirsiniz. Aynı girişten hem bilgisayara bağlanıyor, hem şarj oluyor.

Kutudışı.jpg
Kutuarka.jpg

-Kutu İçeriği

Kutu içeriğinin çok zengin olduğunu söyleyemeyeceğim :D kutudan kulaklık, şarj kablosu ve kullanım kılavuzu/garanti belgesi çıkıyor.

Kutuİç1.jpg
Kutuİç2.jpg

-Tasarım

Tasarımının içe giren mikrofon, yanlara katlanan kulaklar ve RGB gibi yönlerini sevdim fakat keşke plastik gövde yerine Drop Plus ve Fury X'teki gibi metal bir gövde kullanılsaydı. Ürün boyutları da Drop Plus ile neredeyse aynı, ped boyutları da aynı şekilde.

Kulaklık1.jpg
Kulaklık2.jpg
Kulaklıkiç.jpg

-Malzeme Kalitesi

Ürün plastik kasa olsa da çok kötü bir plastik değil. Elinde kalacakmış gibi hissettirmiyor. Kolay kolay kırılacağını, eskiyeceğini düşünmüyorum.

-RGB
RGB'sini bir videoyla göstereceğim çünkü çektiğim fotoğrafta çok dandik çıktığını fark ettim.
RGB1.jpg

Normalde bu şekilde değil, aşağıda bırakacağım videoda daha iyi görebilirsiniz.

RGB Videosu

-Ses Kalitesi

Ses kalitesi olarak ben memnun kaldım, sürücüleri Drop Plus sürücülerine yakın, ses düzeyi ve kalitesi olarak da Drop Plus'a benziyor fakat sesler biraz daha uzaktan geliyormuş gibi hissediyorum.

-Ses Şiddeti

Ses şiddeti gayet yüksek, full seste kulak acıtacak kadar diyebilirim.

-Rahatlık ve Terletme

Ürün gayet rahat, Drop Plus'ınki gibi yumuşak pedleri var, Drop Plus'a göre daha çok sıkıyor ama kulağı acıtacak kadar değil, yalıtımın daha iyi olmasını sağlamış. Çok terletmiyor.

-Mikrofon

Sanırım mikrofon olarak Drop Plus mikrofonunun tıpatıp aynısı kullanılmış, ses kalitesi olarak aynı fakat mikrofonun uzunluğu daha az, ağızın dibine tam girmiyor o yüzden Drop Plus'a göre biraz daha uzaktan geliyor.

-Ses kartı

Ürünün üzerinde Drop Plus ve Fury X'de de olduğu gibi bir ses kartı yer alıyor ama bazı farkları var, ses kartında biri kulaklığı açma-kapama için biri RGB'yi açıp kapatmak için 2 tuş bulunuyor. Bir adet ses tekerleği ve bir adet Bluetooth bildirim ışığı bulunuyor. Garip bir şekilde mikrofon kapama tuşu bulunmuyor.
Ürünü açmak veya kapamak için tuşa 3 saniye basılı tutmanız gerekiyor.
Bluetooth modunda açma kapama tuşuna 3 saniye yerine bir kere basarsanız arama açma kapama ve müzik durdurma gibi işlevleri oluyor.
Aşağıda ses kartının fotoğraflarını bırakıyorum, makro çekimler biraz kötü çıkmış, kusura bakmayın :D

Seskartı.jpg
Seskartı1.jpg

-Ürünün şarjının ne kadar gittiğine ve ne kadar sürede şarj olduğuna dair bir şey yazamıyorum. Gün içerisinde çok telefon kullanmadığım için Bluetooth modunda çok kullanamadım ve şarjını bitiremedim, PC'ye takınca da şarj olduğu için net bir değer veremiyorum.

*Ürün kutusunda şarjının 16 saat gittiği belirtilmiş, muhtemelen yakın bir değer verir.

-Fiyat

Aynı ürünü Furylevel 400 TL'ye satarken Biotech nedense 574 TL'ye koymuş, satın alma linkine buradan ulaşabilirsiniz.
Şu an satışa kapalı ama yakında açılacaktır.

Rampage Deluxe Satın Alma Linki

-Alınır mı?

Ürünün alınabilirliği, kullanım amacınıza göre değişir. Sadece PC oyuncusuysanız önermem. Benzer fiyatta Drop Plus, HS50 Pro ve Şubat'ta çıkacak Fury X kablolu modelleri kablolu kullanım için daha iyi ürünler.
Fakat aynı zamanda mobil oyuncuysanız ve Bluetooth'lu bir ürün kullanmak istiyorsanız öneririm.

Bu inceleme de bu kadardı, Şubat ayı içerisinde Fury X kablolu versiyonunun incelemesi de gelecek, benzer tarihlerde Fury K oyuncu koltuğu ve Nisan gibi Fury Z kablosuz mouse incelemeleri gelecektir.

Son düzenleme:

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,566
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Eline sağlık.

DonanımFikir

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,572
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Eline sağlık
Resim ve renkli yazıyla süslemen iyi de olmuş

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey
Merhaba, Rampage'in mobil odaklı Bluetooth oyuncu kulaklığı Deluxe incelemesiyle karşınızdayım. Kulaklığın Bluetooth özelliği mobil için uyumlu ve PC'de tutarlı çalışmıyor ama PC'de de kablosuyla kullanabilirsiniz. Aynı girişten hem bilgisayara bağlanıyor, hem şarj oluyor.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

-Kutu İçeriği

Kutu içeriğinin çok zengin olduğunu söyleyemeyeceğim :D kutudan kulaklık, şarj kablosu ve kullanım kılavuzu/garanti belgesi çıkıyor.

-Tasarım

Tasarımının içe giren mikrofon, yanlara katlanan kulaklar ve RGB gibi yönlerini sevdim fakat keşke plastik gövde yerine Drop Plus ve Fury X'teki gibi metal bir gövde kullanılsaydı. Ürün boyutları da Drop Plus ile neredeyse aynı, ped boyutları da aynı şekilde.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

-Malzeme Kalitesi

Ürün plastik kasa olsa da çok kötü bir plastik değil. Elinde kalacakmış gibi hissettirmiyor. Kolay kolay kırılacağını, eskiyeceğini düşünmüyorum.

-RGB
RGB'sini bir videoyla göstereceğim çünkü çektiğim fotoğrafta çok dandik çıktığını fark ettim.
Alıntıyı görüntüle
Normalde bu şekilde değil, aşağıda bırakacağım videoda daha iyi görebilirsiniz.

RGB Videosu

-Ses Kalitesi

Ses kalitesi olarak ben memnun kaldım, sürücüleri Drop Plus sürücülerine yakın, ses düzeyi ve kalitesi olarak da Drop Plus'a benziyor fakat sesler biraz daha uzaktan geliyormuş gibi hissediyorum.

-Ses Şiddeti

Ses şiddeti gayet yüksek, full seste kulak acıtacak kadar diyebilirim.

-Rahatlık ve Terletme

Ürün gayet rahat, Drop Plus'ınki gibi yumuşak pedleri var, Drop Plus'a göre daha çok sıkıyor ama kulağı acıtacak kadar değil, yalıtımın daha iyi olmasını sağlamış. Çok terletmiyor.

-Mikrofon

Sanırım mikrofon olarak Drop Plus mikrofonunun tıpatıp aynısı kullanılmış, ses kalitesi olarak aynı fakat mikrofonun uzunluğu daha az, ağızın dibine tam girmiyor o yüzden Drop Plus'a göre biraz daha uzaktan geliyor.

-Ses kartı

Ürünün üzerinde Drop Plus ve Fury X'de de olduğu gibi bir ses kartı yer alıyor ama bazı farkları var, ses kartında biri kulaklığı açma-kapama için biri RGB'yi açıp kapatmak için 2 tuş bulunuyor. Bir adet ses tekerleği ve bir adet Bluetooth bildirim ışığı bulunuyor. Garip bir şekilde mikrofon kapama tuşu bulunmuyor.
Ürünü açmak veya kapamak için tuşa 3 saniye basılı tutmanız gerekiyor.
Bluetooth modunda açma kapama tuşuna 3 saniye yerine bir kere basarsanız arama açma kapama ve müzik durdurma gibi işlevleri oluyor.
Aşağıda ses kartının fotoğraflarını bırakıyorum, makro çekimler biraz kötü çıkmış, kusura bakmayın :D

-Ürünün şarjının ne kadar gittiğine ve ne kadar sürede şarj olduğuna dair bir şey yazamıyorum. Gün içerisinde çok telefon kullanmadığım için Bluetooth modunda çok kullanamadım ve şarjını bitiremedim, PC'ye takınca da şarj olduğu için net bir değer veremiyorum.

-Fiyat

Aynı ürünü Furylevel 400 TL'ye satarken Biotech nedense 574 TL'ye koymuş, satın alma linkine buradan ulaşabilirsiniz.
Şu an satışa kapalı ama yakında açılacaktır.

Rampage Deluxe Satın Alma Linki

-Alınır mı?

Ürünün alınabilirliği, kullanım amacınıza göre değişir. Sadece PC oyuncusuysanız önermem. Benzer fiyatta Drop Plus, HS50 Pro ve Şubat'ta çıkacak Fury X kablolu modelleri kablolu kullanım için daha iyi ürünler.
Fakat aynı zamanda mobil oyuncuysanız ve Bluetooth'lu bir ürün kullanmak istiyorsanız öneririm.

Bu inceleme de bu kadardı, Şubat ayı içerisinde Fury X kablolu versiyonunun incelemesi de gelecek, benzer tarihlerde Fury K oyuncu koltuğu ve Nisan gibi Fury Z kablosuz mouse incelemeleri gelecektir.

Eline sağlık.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,704
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
eline sağlık

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Güzel.

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
Eline sağlık

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord
Sunay #3109
Güzel bir incelem olmuş eline sağlık 😍

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
Çok güzel olmuş eline sağlık.
Artık zerre sevmediğim mamci mobile oyuncuları kulaklık kullanabilecek.

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
Eline sağlık.
Ürünü beğenmemek. 👎🏻

Top Bottom