Neler Yeni

Rampage drop plus kablo sorunu

Ömer 35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer
Öncelikle selamun aleyküm, arkadaşlar benim rampage drop plus kulaklığım var ve type c kablosu çıktı yanından onu kullanıyordum fakat kedim type-c kablosunu parçaladığı için çalışmıyor herhangi bir markadan type c alsam iş görür mü cevaplarsanız sevinirim.
Teşekkürler.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Öncelikle selamun aleyküm, arkadaşlar benim rampage drop plus kulaklığım var ve type c kablosu çıktı yanından onu kullanıyordum fakat kedim type-c kablosunu parçaladığı için çalışmıyor herhangi bir markadan type c alsam iş görür mü cevaplarsanız sevinirim.
Teşekkürler.
Uyumlu bir kablo aldığınız sürece (bir de kendinize tırmalama oyuncağı ) işinizi görür ve uzun zmaan gider

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Godric
Görür tabi hiç farketmez.Kaliteli olsun derseniz ugreen ya da baseus marka alabilirsiniz.

Ömer 35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görür tabi hiç farketmez.Kaliteli olsun derseniz ugreen ya da baseus marka alabilirsiniz.
cevap ın için teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uyumlu bir kablo aldığınız sürece (bir de kendinize tırmalama oyuncağı ) işinizi görür ve uzun zmaan gider
kedinin bir sürü oyuncağı var ama sürekli kabloları ısırıyor önceden 2 tane mekanik klavye değiştirdim sırf bu yüzden öneri için sağol

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
cevap ın için teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

kedinin bir sürü oyuncağı var ama sürekli kabloları ısırıyor önceden 2 tane mekanik klavye değiştirdim sırf bu yüzden öneri için sağol
Böyle bir şeye kalktığında sert bir şekilde tepkinizi gösterin oyuncakları. İle oynadığında ödüllendirin

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emir Mehmet Demir
orijinali gibi olmaz ama uyumlu olan bitane bulursan olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,904
Üyeler