Neler Yeni

Rampage Drop Plus Kullanan Var mı?

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
rampage drop plus almayı dusunuyorum ancak yorumlardan baktım 2 kişiden 1. dip ses var demiş 2. de cızırtı var demiş kullanan varsa dip ses varmı drop plus da

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Furkan Güven
rampage drop plus almayı dusunuyorum ancak yorumlardan baktım 2 kişiden 1. dip ses var demiş 2. de cızırtı var demiş kullanan varsa dip ses varmı drop plus da
4 5 ay kullandım bunların hiç birine rastlamadım

ReDanger

80+ Bronze
Hocam bende anlamıyorum onları, sanırım başka markalardan para alıyorlar diğer markaları kötülemek için, neredeyse her üründe var. Void elite 470tl indirimdeydi fiyatını haketmez diyeni gördüm. Takma onları araştır öğrenirsin zaten gerçeği.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende anlamıyorum onları, sanırım başka markalardan para alıyorlar diğer markaları kötülemek için, neredeyse her üründe var. Void elite 470tl indirimdeydi fiyatını haketmez diyeni gördüm. Takma onları araştır öğrenirsin zaten gerçeği.
Birde şans işi bozukda çıkabilir orasını bilemem.

Oktay58

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Oktay Nuri Orhon
6 aydır kullanmaya devam ediyorum hiç birini yaşamadım çokta memnunum

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6 aydır kullanmaya devam ediyorum hiç birini yaşamadım çokta memnunum
hocam boşta iken bir dip ses varmı çok dikkatli dinleyebilirmisiniz çünkü ben gamepower warlord aldım dip sesi vardı çok rahatsız ediciydi bir daha yaşamak istemiyorum

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam boşta iken bir dip ses varmı çok dikkatli dinleyebilirmisiniz çünkü ben gamepower warlord aldım dip sesi vardı çok rahatsız ediciydi bir daha yaşamak istemiyorum
Bende kullandım hiç bir sıkıntı yok.
Dipses veyahut gibi sorunlar da yok.

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok dostum eminim

16:36 bakabilirmisin boşta iken bir ses var diyor

ve benım aldıgım gamepower warlord da dip ses vardı iade ettim zaten onu ve drop plus la aynı driverlere sahipler sence almalımıyım çok arada kaldım

Top Bottom