Neler Yeni

Rampage Drop Plus Tan Başka Bi̇r Kulaklığa Geçi̇ş Yapmalı miyim?

tevf1kk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tevfik K
Şuan Rampage drop plus kulaklıgım var ve memnunum kaç kere yere düştü ve hala bir sıkıntısı yok sadece kablosu ve padleri soyuldu onu yedek parça hattından almayı düşünüyorum ama bir yandan da yeni bir kulaklık almayı düşünmeye başladım acaba drop plus tan 1000-1500TL'lik bir kulaklıga geçsem değer mi sizce o kadar para verdiğime.

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berkay Kaygısız
Bende drop plus kullanıyorum. Bi ara kasım indirimlerinde amazon germany den razer blackshark v2 aldım ama gümrükte kaldı. (benim hatam yüzünden) bidahada o indirimi yakalayamadım uğraşmadım yeni ped aldım 100 TL ye 1 hafta önce taktım kullanmaya devam. Ha memnunum ama benimde geçesim var ve şuan razer blackshark v2 nin sağlam bir indirime girmesini bekliyorum. Tavsiyem memnunsan yeni pedleri alıp kullanmaya devam etmen ömrü bitene kadar. Güzel bir indirimli kulaklık denk gelirse geçiş yaparsın ben öyle yapacağım

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,429
İsim
Sertay Çil
Bende drop plus kullanıyorum. Bi ara kasım indirimlerinde amazon germany den razer blackshark v2 aldım ama gümrükte kaldı. (benim hatam yüzünden) bidahada o indirimi yakalayamadım uğraşmadım yeni ped aldım 100 TL ye 1 hafta önce taktım kullanmaya devam. Ha memnunum ama benimde geçesim var ve şuan razer blackshark v2 nin sağlam bir indirime girmesini bekliyorum. Tavsiyem memnunsan yeni pedleri alıp kullanmaya devam etmen ömrü bitene kadar. Güzel bir indirimli kulaklık denk gelirse geçiş yaparsın ben öyle yapacağım
Gümrükte nasıl kaldı ? Amazon yurtdışından verdiğim siparişler hiç kalmadı Gümrükte.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Arda Saraçoglu
Şuan Rampage drop plus kulaklıgım var ve memnunum kaç kere yere düştü ve hala bir sıkıntısı yok sadece kablosu ve padleri soyuldu onu yedek parça hattından almayı düşünüyorum ama bir yandan da yeni bir kulaklık almayı düşünmeye başladım acaba drop plus tan 1000-1500TL'lik bir kulaklıga geçsem değer mi sizce o kadar para verdiğime.
değer knk hatta şuan g535 al 1600e
Mesaj otomatik birleştirildi:

gumrukte kalma ımkanı yok başka bışey olabılır

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berkay Kaygısız

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,429
İsim
Sertay Çil
Benim hatam yüzünden dedimya. Adres kısmındaki isim soy isim yerine ''ev'' yazmışım. Gümrükten geçemedi
Nasıl olduğunu anlamadım. Şimdi anladım ama teşekkürler xd

Kablosuz düşünürsen HyperX Cloud Core Wireless ve Logitech g535 önerebilirim. Cloud core wirelesstan memnunum...

Kablolu tarafında cloud 2 veya razer blackshark v2x önerebilirim.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,062
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç