Neler Yeni

Rampage Drop Plus vs Anker Soundcore Strike 3

Adnan Y.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Adnan Yiğit Topcuparlak
2 kulaklıkta 400 tl ve 2 sinin de ayrı özellikleri var. Anker marka kulaklıkta 52mm sürücü, iyi bir ses kalitesi (zaten Anker kalitesi sorgulanmaz) ve önümüz yaz oldugu için önemli bir özellik kulak terletmemesi. Eksi özellikleri mikrofonunun sabit olması. Rampage ise mikrofonunun çıkarılıp takılabilmesi,usb veya aux ile kullanılabilmesi. Aux ile kullanılabilmesinin benim için artı bir yanı önceki kulaklığım Rampage Alpha X ' ti ve kablosu örgülü bir yapıda olduğu için kablo bükülmeleri sık oluyordu ve düzeltilemiyordu bozulma sebebi de buydu artık kablosu bükülmekten içindeki teller gözüküyordu zaten fazla dayanmadı ve bozuldu. Rampage drop plus 'ta kablolar çıkarılabilir olduğu için kablo bozulsa bile yerine yeni bir kablo alıp kullanılabilir. Aralarında kaldım 400 tl yi geçmeyecek şekilde başka kulaklıklar önerebilirsiniz isterseniz ama en çok istediğim 2 kulaklık bunlar. Önerecek arkadaşlar için şimdiden söyleyeyim Cooler Master CH321 almayı düşünmüyorum çünkü çok öneren gördüm ama ben sevmedim.

Sleenzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Sleenzy
2 kulaklıkta 400 TL ve 2 sinin de ayrı özellikleri var. Anker marka kulaklıkta 52mm sürücü, iyi bir ses kalitesi (zaten Anker kalitesi sorgulanmaz) ve önümüz yaz oldugu için önemli bir özellik kulak terletmemesi. Eksi özellikleri mikrofonunun sabit olması. Rampage ise mikrofonunun çıkarılıp takılabilmesi,usb veya aux ile kullanılabilmesi. Aux ile kullanılabilmesinin benim için artı bir yanı önceki kulaklığım Rampage Alpha X ' ti ve kablosu örgülü bir yapıda olduğu için kablo bükülmeleri sık oluyordu ve düzeltilemiyordu bozulma sebebi de buydu artık kablosu bükülmekten içindeki teller gözüküyordu zaten fazla dayanmadı ve bozuldu. Rampage drop plus 'ta kablolar çıkarılabilir olduğu için kablo bozulsa bile yerine yeni bir kablo alıp kullanılabilir. Aralarında kaldım 400 TL yi geçmeyecek şekilde başka kulaklıklar önerebilirsiniz isterseniz ama en çok istediğim 2 kulaklık bunlar. Önerecek arkadaşlar için şimdiden söyleyeyim Cooler Master CH321 almayı düşünmüyorum çünkü çok öneren gördüm ama ben sevmedim.
Anker'i kullanan kuzenim vardı, genel olarak üründen memnun fakat geçen kulaklık kırıldı. Mikrofon çıkartıp takılıyormuş. Ses izolasyonu konusunda cidden başarılı takıp bakmıştım. Kafada duruş olarak da rahat bir kulaklık. Sorun olursa sorabilirsin.

Adnan Y.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Adnan Yiğit Topcuparlak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne kadar kullandı kulaklığı kuzeniniz? Bir de nasıl kırıldığını biliyor musunuz çünkü insanlık hali ne kadar dikkat etsende 1-2 kere yere düşebilir bu tür durumlar kulaklık için riskliyse rampage almayı düşünüyorum. Cevabınız için teşekkürler bu arada

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
949,163
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77