Neler Yeni

Rampage IPC 27” Monitör uygunluğu

CatoReis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çato Reis
Selamlar,

Piyasadaki emsallerine göre çok ucuz geldi bana bu özellikleriyle. 27 inç IPS bu fiyata başka ürün yok gibi.
Ne dersiniz bu ürün alınır mı, kullanan var mı ?

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Adem
Hocam aynı fiyata HP 27", 165hz, ips, 1ms (gtg) monitör satıyorum. Sıfır açılmamış kutusunda. Bahsettiğiniz monitörden kat ve kat iyidir. Ben de 2 sene öncesine kadar rampage, gamepower vb markalara şans verilmesini savunanlardandım fakat benim gözümde bu markalar şansını kaybetti. Ne aldıysam lanet ettim.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
Yavuz
Ucuz değil daha iyi alternatifler var.

CatoReis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çato Reis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ucuz değil daha iyi alternatifler var.
Ne gibi hocam, önerin var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aynı fiyata HP 27", 165hz, ips, 1ms (gtg) monitör satıyorum. Sıfır açılmamış kutusunda. Bahsettiğiniz monitörden kat ve kat iyidir. Ben de 2 sene öncesine kadar rampage, gamepower vb markalara şans verilmesini savunanlardandım fakat benim gözümde bu markalar şansını kaybetti. Ne aldıysam lanet ettim.
Nerde oturuyorsun hocam

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
Yavuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asusun monitörü indirme girmişti ama kalmadı heralde. Güzel şeylerde indirime giriyor.

CatoReis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çato Reis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Monitör şansa bırakılacak bir ürün değil. Sık sık almıyorsunuz sonuçta. Kendini kanıtlamış markalara yönelmenizde fayda var. Sadece IPS diye bunu almak yerine VA tercih ederdim. İlla ki IPS diyorsanız biraz daha bekleyip bütçenizi ayarlayın derim.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
Yavuz
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
osman şenoğlu
Selamlar,

Piyasadaki emsallerine göre çok ucuz geldi bana bu özellikleriyle. 27 inç IPS bu fiyata başka ürün yok gibi.
Ne dersiniz bu ürün alınır mı, kullanan var mı ?

Bende aynı ürünü inceliyorum aynı özelliklere sahip daha uygun monitör göremedim genelde 24 inc olanları var
bu hem ıps hem 27 ınc hem 165 hz ama monitör iyi mi kötü mü işte orasını bilemedim

Top Bottom