Neler Yeni

Rampage KB-R62 Classy alınır mı??

Mehmetefe038

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mehmet Efe
İnce hesapta indirim var akşam orda büyük ihtimal James Donkey 610s çıkacak üstüne para koyup almanızı tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Öner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnce hesapta indirim var akşam orda büyük ihtimal James Donkey 610s çıkacak üstüne para koyup almanızı tavsiye ederim
mekanik klavye almayı düşünmüyorum şuan gamepower katana red switch kullanıyorum ve 5 tuş arızalı üstelik 2 kes garantiye göndermeme rağmen. Bu yüzden bu klavyeyi seçtim. Tavsiyen için teşekkür ederim yinede.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Aksoy
başlıkta belirttiğim Rampage KB-R62 klavyesini alan vea kullanan varmı?
bende klavye alıcaktım çok araştırdım deli gibi 250 tl yi vs aşmasın istedim ilk de gözüme bu klavye çarptı kb r62 yani benim istediğim genelde bütün özellikleri karşılıyor videoları falanda yok değerlendirme de yok ama içimde kalanları satıcıya sordum sonrasında tekrardan araştırmalar yaptım en sonunda siparişimi verdim şuan kargoda geldiği zaman tekrardan yazarım buraya umarım memnun kalırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Aksoy
başlıkta belirttiğim Rampage KB-R62 klavyesini alan vea kullanan varmı?
aldım knka klavyeyi aynı resimdeki gibi tuşlar içeride böyle yumuşak bi dokuya sahip rgb olarak renk değiştirme var sabit rainbow var farklı sabit modlar var ve biton ışık modu daha var hızlandırma yavaşlatma vs var daha hala yeni yeni keşfediyorum bilek desteğide gayet yeterli mıknatıslı sabah bile parlaklığı yetiyo şiddetle tavsiye ederim pişman olmazsın

AireN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çağrı Mert
aldım knka klavyeyi aynı resimdeki gibi tuşlar içeride böyle yumuşak bi dokuya sahip rgb olarak renk değiştirme var sabit rainbow var farklı sabit modlar var ve biton ışık modu daha var hızlandırma yavaşlatma vs var daha hala yeni yeni keşfediyorum bilek desteğide gayet yeterli mıknatıslı sabah bile parlaklığı yetiyo şiddetle tavsiye ederim pişman olmazsın
Hocam ben de kb r88 ile classy arasında kaldım classy`nin sesi nasıldır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Aksoy
alali galiba 3 ay olmus tuslarda asinma tuslarda bozukluk vs. var midir acaba ve suan 195 TL degermi sence
lazerle yazıldığı için 4 ay oldu hiç bir tuşta aşınma yok , bozukluk falan hiç olmadı sadece space tuşunda ara sıra yay sesi çıkıyo onun dışında memnunum 195 tl konusuna gelirsek gerek renk modları gerek yazılımı falan bu fiyata değer şuan için memnunum tavsiye ederim youtube kanalım ße03x orada klavyenin videolarını çektim oraya da bakabilirsin almanı tavsiye ederim.

Top Bottom