Neler Yeni

Rampage KB-R81 1 aylık kullanım testi.

Deliever

80+ Bronze
Öncelikle klavyenin blue ve red switch versiyonları bulunuyor.

Klavyenin 50m tıklama ömrü var. Ayrıca klavyenin switchleri outemu switch.

Klavye RGB değil rainbow bir klavye ama 18 tane ışık modu bulunuyor. Fakat klavyenin sağ ve sol köşesinde RGB bulunuyor.

Klavyeyi almadan önce aklıma takılan bi soru vardı çünkü ilk defa switchli bi klavye kullanacaktım ve o soru "acaba çok ses yaparmı? " hayır blue switchin sesi abartılacak kadar yüksek değil ama ben şahsen red switch olanını alacaktım ama stokta kalmamış.

Klavyenin bilek desteği varmı ?
Evet klavyenin bilek desteği var ama mıknatıslı veya kızaklı değil vidalı. Klavyenin kutusunda minik bir poşetin içinde 2 adet vida bulunuyor ve o 2 vida ile bilek desteğini takıyorsunuz.

Bilek desteği kısa mı ?
Hayır bilek desteğinin uzunluğu kısa değil ve benim bir karışım 23cm.

Beni üzen bir kısmı ise tuşlar klavyeden çok rahat çıkıyor, mesela " . " tuşuna sert basınca tus yerinden çıkıyor ama fırlamıyor. Ayrıyetten klavyenin tuş çıkarma aparatı ve kendi yazılımı bulunmuyor.

Gelelim klavyenin uzun kullanım testine, ben en çok Minecraft oynarım ve klavye hiç rahatsız etmiyor. Çok yumuşak bir basım şekli var, bilek desteği çok rahat.

Herkese tavsiye ederim.😁😀

NOT: Bende N11 ve bu satıcıdan aldım sorunsuz bir şekilde geldi ama bendeki del tuşunda basım hatası olduğu için del yazısı yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,844
Üyeler
140,259
Son üye
Sticth
Top Bottom