Neler Yeni

Rampage KB-R91 klavye tuş çalışmıyor

KIZIR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus ERY
Merhabalar , ben yaklaşık 4-5 ay önce Rampage KB-R91 adlı klavyeyi aldım şuan klavyede hiç bir hasar olmamasına rağmen üst yön tuşu , ğ tuşu gibi tuşları çalışmıyor fakat bu çalışmayan tuşlara basmadan önce nokta tuşuna bastığım zaman üst yön tuşu da çalışıyor. Driverlarını kaldırıp tekrar yükledim , tuşları çıkarıp tekrar taktım fakat hiç bir şekilde düzelme olmadı. Garantiye göndermeyi düşünüyorum fakat çok uzun süre geri göndermediklerinden dolayı şuan göndermek istemiyorum. Bu problemimin çözümünü bilen varsa yazabilir mi ?Merhabalar , ben yaklaşık 4-5 ay önce Rampage KB-R91 adlı klavyeyi aldım şuan klavyede hiç bir hasar olmamasına rağmen üst yön tuşu , ğ tuşu gibi tuşları çalışmıyor fakat bu çalışmayan tuşlara basmadan önce nokta tuşuna bastığım zaman üst yön tuşu da çalışıyor. Driverlarını kaldırıp tekrar yükledim , tuşları çıkarıp tekrar taktım fakat hiç bir şekilde düzelme olmadı. Garantiye göndermeyi düşünüyorum fakat çok uzun süre geri göndermediklerinden dolayı şuan göndermek istemiyorum. Bu problemimin çözümünü bilen varsa yazabilir mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,924
Üyeler
140,271
Son üye
dgsyautdysuatdustaddsag
Top Bottom