Neler Yeni

Rampage kbr96 alınır mı,kaliteli midir

Eresbos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ömer Emir Kamuran
Birkaç gündür klavye arayışındayım çeşitli öneriler almama rağmen hala bir karara varamadım. Bu klavye el yorar mı, yazı yazarken çift basma bastığını anlamama gibi sıkıntılar yaratır mı, fazla sesli olsun istemiyorum. Blue Switch gibi uzun zaman sonra baş ağrıttığı olmaması lazım ve tuş basım ömrü 50 milyon mudur başka seçeneklerde olabilir ama sesi fazla olmayan bir klavye olursa iyi olur ve bu klavyede MOBA hikaye oyunları oynanır mı sadece FPS için mi yapılmış.
Bilek desteği olması lazım.
Sesiz mekanik klavye olması(Blue olmaması)
Multi medya ses açma kapama olursa iyi olur olmasa da pek önemli değil.
Full RGB olması oyuna göre RGB yapılması.

Blue Switch neden sevilmiyor bu da ek soru olarak merak ettiğim için.
İlk mekanik klavyem olacak o yüzden fazla bilgim yok. Bütçe maks 400 TL.
Ve bu klavye de yanlarındaki ışık kapatılabiliyor mu sadece tuşların ışığı açık kalabiliyor mu?
En son olarak siyah optik switch mekanik klavye midir bazıları ne mekanik ne membran demişler %100 mekanik midir

kaboom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
kkkkkkkaaaaabooooooommm
Rampagein 1-2 kulaklığı haricinde başka bişeyini şahsen almam ben. O hariç tuttuğumda fury x ve bişey plus du heralde

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Rampagein 1-2 kulaklığı haricinde başka bişeyini şahsen almam ben. O hariç tuttuğumda fury x ve bişey plus du heralde
rampage snopy ile işleri ayırdıktan sonra çok güzel işler yapmaya başladı bence mantıksız dediğiniz

Eresbos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ömer Emir Kamuran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
membran sessiz klavye demek. blue switch tercih edilmemesinin sebebi çok ses yapıyor ve genellikle öyle kişiler red switch kullanır max 400 TL ise önerim https://urun.n11.com/klavye/orjinal...cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel
Motospeed bence güvenilir bir marka değil ve bilek desteği yok switchde outemuysa gerke yok kbr96 optik switch hem daha hızlı hem sanırım buda 50 milyon tuş basım ömrü var

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Motospeed bence güvenilir bir marka değil ve bilek desteği yok switchde outemuysa gerke yok kbr96 optik switch hem daha hızlı hem sanırım buda 50 milyon tuş basım ömrü var
motospeed hem yurtdışında hem bizim ülkede oldukça yaygın bir marka ve kaliteli bir çin markasıdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://urun.n11.com/klavye/corsair...cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel bu da var 400 TL ye semi mekanik blue switch büyük ihtimal

Eresbos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ömer Emir Kamuran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11